26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB) Fiyatında %11’lik Artış Yaşandı: Coinbase Etkisi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %11 oranında arttı. Kripto paranın, Coinbase Pro’da listelenmesi fiyat artışının temel nedeni olarak görülüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte %11 oranında arttı.
  • Kripto paranın, Coinbase Pro’da listelenmesi fiyat artışının temel nedeni olarak görülüyor.

Coinbase etkisi bu yıl da tam gaz devam ediyor.

Binance indirim kodu

SHIB Nedir?

Dogecoin’den ilham alarak üretilen şaka tokeni Shiba Inu (SHIB), Coinbase Pro’da daha önce duyurulan listelemesinin üç ay ertelenmesinin ardından nihayet borsada listelendi. SHIB, Coinbase listelemesinin ardından bir gün içinde %11 oranında yükseldi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Anonim geliştirici “Ryoshi” tarafından üretilen SHIB, Ethereum blok zincirinde çalışan bir tokendir. Kripto para, büyük oranda, Dogecoin’den ilham alarak üretildi. Dogecoin ise geçtiğimiz bir yıl içinde Tesla CEO’su Elon Musk gibi önde gelen milyarderlerin desteğiyle muazzam bir fiyat ve popülarite artışı yaşadı.

SHIB şu anda 3.7 milyar Dolarlık piyasa değeri ile tüm kripto paralar 52. sırada yer alıyor. Dogecoin ise 31.7 milyar Dolar piyasa değeri ile hâlâ en iyi şaka tokeni unvanını koruyor.

SHIB ve Coinbase Süreci

Coinbase, 15 Haziran’da SHIB’nin ileri düzey kullanıcılar için geliştirilen Coinbase Pro uygulamasında listeleneceğini duyurdu. Coinbase Pro’daki bir listeleme kararını, tipik olarak, daha amatör yatırımcıların kullandığı Coinbase’nin normal uygulamasındaki bir listeleme kararı takip eder.

Ancak henüz belirtilmeyen teknik aksaklıklar sebebiyle, SHIB’nin Coinbase Pro’daki listelenme süreci 9 Eylül’e kadar ertelendi. Bir önceki gün yapılan listeleme duyurusu ile birlikte SHIB fiyatı yalnızca iki saat içinde %26 oranında yükseldi.

SHIB, şu dakikalarda Ağustos sonundan bu yana en yüksek fiyatı olan 0.00000760 Dolar seviyesinde seyrediyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar