9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Analiz: Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının %70’inden Fazlası Kâr Etti!

Önemli Gelişmeler

Yüksek bir volatiliteye (dalgalanma) sahip olmasına rağmen Shiba Inu (SHIB), yatırımcıları için çok kârlı bir kripto para olmaya devam ediyor; çünkü yatırımcıların %70’inden fazlası kârda!

blank

Haberin Özeti

  • Yüksek bir volatiliteye sahip olmasına rağmen Shiba Inu (SHIB), yatırımcıları için çok kârlı bir kripto para olmaya devam ediyor.
  • Son araştırmalara göre SHIB yatırımcılarının %70’inden fazlası kâr etti.

Tarihi zirvelere ulaştıktan sonra popüler şaka tokeni Shiba Inu’nun değeri önemli ölçüde düştü. Ancak bu büyük kayba rağmen, Intotheblock’tan gelen verilere göre, SHIB’e yatırım yapan kullanıcıların %70’inden fazlası kâr elde etti.

blank

Shiba Inu Sahipleri Kârda!

Intotheblock verileri, SHIB sahiplerinin %17’sinin ise zarar ettiğini gösteriyor. Bu muhtemelen geç yapılan yatırımlarından kaynaklanıyor. SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmeye başladığında kripto paraya yatırım yapan kişiler zarar etmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Intotheblock analizine göre, SHIB’in toplam token arzının %78’i ise “balinalar” tarafından tutuluyor. Bazı analistler, bu balinaların SHIB’in fiyat hareketinde önemli bir rol oynadığını savunuyor.

SHIB’nin artan popülaritesi, birçok yeni yatırımcıyı kripto paraya çektiği için varlığı elinde tutan cüzdan sahipleri için yüksek kârla sonuçlandı. Ayrıca varlığın Coinbase’de listelenmesinin de popülaritesinin artmasına yardımcı olduğunu eklemekte fayda var.

Aynı şekilde SHIB’in yüksek kâr potansiyeli, bir ay içinde SHIB cüzdanlarını sayısında da önemli bir artışa neden oldu. ITB tarafından sağlanan verilere göre, SHIB cüzdan sayısı 10 Ekim’de 706.808 iken 8 Kasım’da 926.684’e yükseldi. Aynı süreçte SHIB fiyatı ise %100’ün üzerinde arttı.

SHIB ve Yüksek Volatilite

Tüm bu pozitif yönlerine rağmen SHIB çok değişken bir kripto para olmaya devam ediyor. Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse; SHIB değeri son 24 saat içinde %1, son 7 gün içinde %9 ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana da %40’ın üzerinde düştü. Kripto para ayrıca piyasa değerinden de 7 milyar Dolardan fazla kaybetti.

İlgili Haber:  Elon Musk’ın Tweetinin Ardından Shiba Inu %17’lik Fiyat Artışı Yaşadı

Bu yüksek dalgalanma SHIB için kısa bir duraklama dönemini de beraberinde getirebilir. Ancak olası bir Robinhood listelemesi, kripto parayı tekrar tarihi seviyelerine taşıyabilir. SHIB’in Robinhood’da listelenmesi için 500.000’den fazla kişi imza verdi…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend