8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.7 C
İstanbul

Analiz: Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının %70’inden Fazlası Kâr Etti!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Yüksek bir volatiliteye (dalgalanma) sahip olmasına rağmen Shiba Inu (SHIB), yatırımcıları için çok kârlı bir kripto para olmaya devam ediyor; çünkü yatırımcıların %70’inden fazlası kârda!

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Yüksek bir volatiliteye sahip olmasına rağmen Shiba Inu (SHIB), yatırımcıları için çok kârlı bir kripto para olmaya devam ediyor.
  • Son araştırmalara göre SHIB yatırımcılarının %70’inden fazlası kâr etti.

Tarihi zirvelere ulaştıktan sonra popüler şaka tokeni Shiba Inu’nun değeri önemli ölçüde düştü. Ancak bu büyük kayba rağmen, Intotheblock’tan gelen verilere göre, SHIB’e yatırım yapan kullanıcıların %70’inden fazlası kâr elde etti.

Binance indirim kodu

Shiba Inu Sahipleri Kârda!

Intotheblock verileri, SHIB sahiplerinin %17’sinin ise zarar ettiğini gösteriyor. Bu muhtemelen geç yapılan yatırımlarından kaynaklanıyor. SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmeye başladığında kripto paraya yatırım yapan kişiler zarar etmeye devam ediyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Intotheblock analizine göre, SHIB’in toplam token arzının %78’i ise “balinalar” tarafından tutuluyor. Bazı analistler, bu balinaların SHIB’in fiyat hareketinde önemli bir rol oynadığını savunuyor.

SHIB’nin artan popülaritesi, birçok yeni yatırımcıyı kripto paraya çektiği için varlığı elinde tutan cüzdan sahipleri için yüksek kârla sonuçlandı. Ayrıca varlığın Coinbase’de listelenmesinin de popülaritesinin artmasına yardımcı olduğunu eklemekte fayda var.

Aynı şekilde SHIB’in yüksek kâr potansiyeli, bir ay içinde SHIB cüzdanlarını sayısında da önemli bir artışa neden oldu. ITB tarafından sağlanan verilere göre, SHIB cüzdan sayısı 10 Ekim’de 706.808 iken 8 Kasım’da 926.684’e yükseldi. Aynı süreçte SHIB fiyatı ise %100’ün üzerinde arttı.

SHIB ve Yüksek Volatilite

Tüm bu pozitif yönlerine rağmen SHIB çok değişken bir kripto para olmaya devam ediyor. Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse; SHIB değeri son 24 saat içinde %1, son 7 gün içinde %9 ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana da %40’ın üzerinde düştü. Kripto para ayrıca piyasa değerinden de 7 milyar Dolardan fazla kaybetti.

İlgili Haber:  Dogecoin Rakibi Shiba Inu Yükselişte: Vitalik Buterin'in Yaktığı SHIB Tokenleri Şu Anda 32.5 Milyar Dolar Değerinde!

Bu yüksek dalgalanma SHIB için kısa bir duraklama dönemini de beraberinde getirebilir. Ancak olası bir Robinhood listelemesi, kripto parayı tekrar tarihi seviyelerine taşıyabilir. SHIB’in Robinhood’da listelenmesi için 500.000’den fazla kişi imza verdi…

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar