18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Shiba Inu Tekrardan Dogecoin’i Geride Bırakmayı Başardı: SHIB Fiyatında %13’lük Artış!

Önemli Gelişmeler

Shiba Inu ve Dogecoin yarışı devam ediyor. Son 24 saatte yaşadığı fiyat artışıyla SHIB, tekrardan DOGE’u geride bırakmayı başardı.

blank

Haberin Özeti

  • Dogecoin (DOGE) fiyatı son 24 saatte düşerken Shiba Inu (SHIB) yükselişte.
  • Her iki kripto para da bu hafta oldukça değişken fiyat hareketleri yaşadı.
  • Öte yandan bir başka köpek temalı kripto para olan Floki Inu (FLOKI) da bu hafta yükselişe geçti.

Köpek temalı kripto paralar için oldukça değişken bir hafta oldu. Shiba Inu (SHIB) tarihinde ilk kez ilk 10 kripto para arasında girmeyi ve toplam piyasa değeri açısından en büyük rakibi Dogecoin’i (DOGE) geride bırakmayı başardı. Bir gün sonra DOGE yeniden ivme kazandı ve kaybettiği tahtı geri aldı. Ancak son 24 saatte Shiba Inu tekrardan yükselişe geçti. Yarış devam ediyor.

blank

Shiba Inu vs. Dogecoin

Shiba Inu, Perşembe günü kaybettiği değerin önemli bir kısmını son 24 saatte geri kazanmaya başladı ve tekrardan Dogecoin’in üzerine çıktı. 0.0007640 Dolarlık şu anki fiyatıyla Shiba Inu, son 24 saatte %13 oranında arttı. CoinGecko verilerine göre SHIB, dokuzuncu en büyük kripto para konumunda yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

DOGE ise son 24 saatte neredeyse %8’lik bir düşüş yaşadı ve mevcut 0.29 Dolarlık fiyatına geriledi. CoinGecko verilerine göre Dogecoin, yeniden SHIB’in gerisine düştü ve kripto para sıralamasında 10. sıraya yerleşti.

FLOKI de Yükseliyor

Dogecoin, Mayıs ayında belirlenen 0.73 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça gerisinde kaldı. Bu arada Ethereum tabanlı Shiba Inu ise Perşembe günü erken saatlerde 0.00008616 Dolarlık tüm tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini kaydetti.

DOGE ve SHIB, en popüler “köpek” tokenleri olsa da bu hafta başka köpek temalı tokenlerin fiyatı da önemli ölçüde artıyor. Floki Inu (FLOKI) adlı köpek temalı bir kripto para yalnızca geçtiğimiz gün %200’in üzerinde yükseldi. Son 24 saatte %61 oranında yükselen FLOKI, geçtiğimiz ay genelinde ise %473 oranında rekor bir fiyat artışı yaşadı.

İlgili Haber:  Bitcoin 25.000 Dolar Bariyerini Aşarak Visa'nın Piyasa Değerini Geçti

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend