5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB), Tron (TRX) ve Uniswap (UNI) – Altcoin Fiyat Analizi – 21 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatının 67.000 doları aşmasıyla beraber analiste göre SHIB ve UNI tokenleri ayı lehine sinyaller veriyor. Ancak analist, TRX’in BTC’nin adımlarını takip ederek grafiğinde bir takım iyileşme gösterdiğine ancak buna rağmen bu üç coin için de fiyat trendlerinin her iki yöne de zayıf işaretler verdiğine inanıyor. Analist Yash Majithia söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

SHIB

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SHIB fiyatı haftalık olarak %2.26 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.00002802 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin fiyatı kısa vade için yatay seyir işaretleri vermeye devam ederken en yakın direnç seviyesi 0.00002863 dolarda, en yakın destek noktası ise 0.00002424 dolarda bulunuyor. Majithia, 20-SMA değerinin bu yazının yazıldığı anlardaki fiyat seviyesine yakın olmasıyla beraber, ne boğaların ne de ayıların güçlü bir momentum sergileyemediğini düşünüyor.

RSI değeri ise son birkaç gündür yaşadığı düşüşün ardından 53’e kadar geriledi. Analiste göre bu durum, kısa vadeli alış gücünün azaldığına işaret ediyor.

TRX

blank

Tron fiyatı, haftalık olarak %4.44 ve günlük olarak %1.28 değer kazanmasıyla beraber bu yazının yazıldığı anlarda 0.100 dolar seviyelerinde bulunuyor. Analiste göre fiyat 0.103 dolardaki direncine doğru ilerleyerek piyasadaki güçlü alış baskısını gösterirken altcoine ait destek seviyesi ise 0.087 dolar civarında bulunuyor. Analiste göre, mevcut fiyat seviyesinin 20-SMA değerine yakın seyretmesiyle beraber fiyat momentumu da alıcılar lehine gözüküyor.

UNI

blank

UNI fiyatı son 24 saat içerisinde %1.05 düşüş gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 25.67 dolar seviyesinde bulunuyor. Analiste göre altcoine ait ilk direnç 27.11 dolar seviyesindeyken destek noktası ise 20.28 dolar civarında yer alıyor. Analist, UNI için göze çarpan teknik göstergelerin kısa vade için ayı lehine işaretler verdiğine inanıyor.

İlgili Haber:  Ethereum Classic (ETC), VeChain (VET), Tezos (XTZ) - Altcoin Fiyat Analizi - 5 Ekim

RSI değeri, orta hattın üstünden yaşadığı geniş çaplı düşüşünün ardından 50 değerinin altından işlem gördü. Analiste göre bu durum, altcoinin yüksek satış baskısına sahip olduğuna işaret ediyor. Awesome Oscillator (AO) değeri de buna uyumlu seyretti ve kırmızı sinyal barları sergileyerek satış baskısının gücünü vurguladı. +DI çizgisinin (turuncu) 25 seviyesine doğru yükselişe geçmesiyle birlikte analiste göre UNI piyasasında kısa vadeler için ayı yatırımcılarının hakim olduğu gözleniyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar