1 Temmuz 2022, Cuma
30.7 C
İstanbul

Analistten Çarpıcı Shiba Inu Yorumları Geldi! “Bu Seviyeye Doğru Ralli Yolda!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Shiba Inu fiyatı, Cuma günü büyük bir büyük bir alış baskısı yaşadı ve gün içerisindeki dip noktasından %37 gibi inanılmaz bir sıçrama gerçekleştirdi. buna rağmen analiste göre boğa lehine görünümün onaylanması için Shiba Inu’nun iki direnç bölgesini aşması daha gerekiyor. Analist Jonathan Morgan, SHIB’i değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Analist: “Shiba Inu’nun Elliot Dalga Analizi, Beşinci Dalganın Başladığına İşaret Ediyor”

Oldukça dalgalı ve öngörülemeyen bir seyir izleyen SHIB fiyatı, analiste göre Elliot dalga prensibine oldukça uyumlu bir hareket sergiliyor. Analist, dördüncü dalganın %61.8’lik Fibonacci seviyesi olan 0.000043 dolarda sona erdiği varsayıldığında, beşinci dalganın sona ereceği seviyenin de tahmin edilebileceğini iddia ediyor. Cuma günü %61.8’lik Fibonacci seviyesinde görülen dip seviyesinin dördüncü dalga olamayacağını savunanlara ise analist, dördüncü dalganın üçüncü dalgayı aşamayacağını hatırlatıyor. Dördüncü dalga üçüncü dalganın genellikle %50’sinin ötesine geçemese de bu durum aslına bakılırsa kesinlik taşımıyor.

Binance indirim kodu

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analiste göre Shiba Inu fiyatı için bir sonraki hedef, dördüncü dalganın ters %161.8’lik Fibonacci seviyesi olan 0.000117 dolar olabilir. Buna rağmen analist, SHIB’in bu bölgeye ulaşabilmesi için 0.000067 doların üstünde bir kapanış gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyor. Analiste göre bu seviyenin üstünde bir kapanış, SHIB’in Ichimoku göstergesinin içerisindeki boğa genişleme aşamasına geri dönmesini sağlayabilir.

Analiste göre SHIB fiyatı 0.000067 doların üstünde bir kapanış gösterirse, osilatörler boğa lehine görünümü güçlü bir şekilde destekleyebilir. Relative Strength Index göstergesi ilk aşırı satış bölgesinin hemen üstünde konumlanırken, analiste göre RSI göstergesi gizli bir boğa lehine ayrışma sergiliyor. Benzer şekilde, Composite Index göstergesi de analiste göre osilatörün içerisindeki destek bölgesine yakın seyrederek gizli bir boğa lehine ayrışmaya işaret ediyor.

İlgili Haber:  Analiz: Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarının %70'inden Fazlası Kâr Etti!

Analist, Shiba Inu fiyatı için mevcut görünümün boğa lehine olduğunu düşünse de, bir çöküş riskinin devam ettiği konusunda da uyarıyor. Analiste göre, SHIB fiyatı 0.000067 dolar seviyesine kadar bir tırmanış gerçekleştiremezse, boğa teorisi çökebilir. Analist, derin bir düzeltme hareketinin ilk işaretinin, %50’lik Fibonacci seviyesi olan 0.000049 doların altında bir kapanış olacağını düşünüyor.

SHIB coininin piyasa değeri kısa bir süre önce Dogecoin’i geride bırakmış ancak DOGE bunun ardından tahtını tekrar geri almıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar