2 Ekim 2022, Pazar
20.6 C
İstanbul

Shiba Inu’nun En Büyük Balinalarından Biri Yeni Bir Satın Alım Gerçekleştirdi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Shiba Inu fiyatında son yedi günde %10 düşüş yaşanmasına rağmen SHIB tokeninin uzun vadei yatırımcıları bu durumdan pek de etkilenmemiş gibi görünüyor. Uzun vadeli yatırımcılar daha fazla SHIB tokeni almaya devam ediyor. Özellikle de bir balinanın, 1.2 milyar dolarlık cüzdan içeriğine 5 milyon dolar değerinde SHIB tokeni daha eklemesi dikkat çekti.

Binance indirim kodu

1.2 Milyar Dolar Servete Sahip Olan Shiba Inu (SHIB) Balinası, Daha Fazla Coin Satın Alıyor

Balinaların SHIB satın aldığı ortalama fiyat ise 0.000032 dolar oldu. Bu denli büyük bir alış işlemi mevcut piyasa şartlarında değişikliğe neden olmadı ve altcoin halen neredeyse sıfır volalite ile hareket etmeye devam ediyor.

Binance indirim kodu

Söz konusu balinanın cüzdanında yaklaşık olarak 3.4 milyar dolar değerinde kripto para bulunuyor. SHIB tokenlerine ek olarak kripto para balinası, 400 milyon dolarlık Crypto.com Coin’e de (CRO) sahip.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

blank

Kripto para piyasasının çoğunluğu sürekli olarak bir düşüş gösterirken ve çok sayıda altcoin değer kaybederken Shiba Inu ise görece sabit seyretmeye devam ediyor. Balinanın elindeki SHIB miktarı bir önceki göre %0.2 değişiklik gösterdi. Balinanın SHIB tokenlerinin önemli bir kısmı tek bir cüzdan üzerinde toplanmış. Son SHIB satın alımını gerçekleştiren cüzdan, balinanın sahip olduğu 1.59 milyar doların 1.2 milyar dolarına ev sahipliği yapıyor.

Söz konusu balina Shiba Inu satın almaya devam etse de altcoinin fiyatı herhangi bir şekilde tepki vermiyor gibi gözüküyor ve SHIB’in volalite değeri %5 seviyelerinde bulunuyor. Daha önceki tarihlerde bir gün içerisinde yaklaşık olarak %70 yükseliş gösteren altcoinin volalite değeri, yükselişin yaşandığı gün %15 seviyelerine kadar gelmişti.

Dogecoin de Atak Yaptı

Bununla birlikte SHIB tokeninin en büyük rakibi olan Dogecoin hakkında da yeni gelişmeler olduğunu hatırlatalım. Dogecoin’in yılmayan savunucularından biri olan ve aynı zamanda DOGE topluluğu tarafından “Dogefather” olarak nitelendirilen Elon Musk, CEO’su olduğu elektrikli otomobil devi Tesla’nın kısmi olarak Dogecoin ile ödeme almaya başlayacağını açıklamıştı. Bu gelişme sonucunda DOGE fiyatı, kritik bir bölge olan 0.16 dolar seviyesinden kurtularak bir anda 0.21 dolara kadar yükselmişti. Şaka coinlerinin 2022 yılında nasıl bir performans sergileyeceği halen merak konusu olmayı sürdürüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar