8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.6 C
İstanbul

Solana (SOL), Synthetix (SNX) ve VeChain (VET) – Altcoin Fiyat Analizi – 17 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 10 ay önce

Binance indirim kodu

Kripto para piyasası gün içerinde karışık sinyaller gönderdi. Bazı altcoin fiyatları grafiklerinde düşüş gösterirken bazı altcoinler ise yatay seyir izledi veya ralli yaşadı.

Binance indirim kodu

Örneğin Solana fiyatı, son 24 saatteki ufak gerilemesiyle beraber yatay seyir izledi ve son iki haftanın en düşük seviyesine yakın bir bölgeden işlem gördü. VeChain fiyatı ise %4.7’lik bir tırmanış gerçekleştirdi ve gelen yükseliş trendi ile birlikte son bir haftanın zirvesine yerleşti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Son olarak Synthetix ise %16.1 gibi oldukça etkileyici bir performans sergiledi ve aşırı alım sinyalleri verdi. Analizci Anushmita Samal, söz konusu altcoin fiyatlarını değerlendirdi.

Solana [SOL]

blank
SOL/USD

Solana fiyatı son 24 saatte %1.3 geriledi ve altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 160.27 dolardan işlem görüyordu. Analizciye göre SOL için en yakın destek noktası 125.96 dolar bölgesinde bulunuyor. Bu bölge ayrıca Solana için son iki haftanın en düşük seviyesini temsil ediyor. Samal bir sonraki destek noktasının ise 93.20 dolar olabileceğini düşünüyor.

Bir yükseliş durumunda ise analizciye göre, SOL fiyatı için en yakın direnç noktası 188.53 dolarda bulunurken bunun ardından SOL fiyatı için son ayların en yüksek seviyesi olan 214.03 dolar geliyor.

Synthetix [SNX]

blank
SNX/USD

Synthetix fiyatı son 24 saatte %16.1 yükseldi ve altcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 15.53 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre SNX fiyatı en yakın direnç noktası olan 15.88 doları aşma girişiminde bulunabilir. Synthetix bu seviyeye en son 5 ay önce ulaşmıştı.

Analizciye göre bir düzeltme yaşanması durumunda ise altcoin fiyatı son bir haftanın dip seviyesi olan 11.07 dolara kadar inebilir. Bu fiyatın altında ise Samal, 9.82 doların bir destek görevi görebileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  BitTorrent (BTT), Binance Coin (BNB) ve VeChain (VET) Fiyat Analizi - 15 Mayıs

VeChain [VET]

blank
VET/USD

VET son 24 saatte %4.7 yükseliş gösterdi ve altcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.120 dolar civarında seyretti. Samal’a göre coin için en yakın direnç bölgesi 0.124 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması durumunda coin için bir haftalık rekor kırılmış olacak. Analizciye göre 0.124 dolar seviyesinin aşılması halinde VeChain fiyatı 0.139 dolara fırlayabilir, bunun ardından ise son ayların zirvesi olan 0.154 dolar hedeflenebilir.

Analizciye göre alış baskısı azalırsa VET fiyatı bir haftalık dip noktası olan 0.109 dolara kadar gerileyebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar