1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Solana ve Reddit Kurucuları, 100 Milyon Dolarlık Web 3.0 Yatırım Girişimi İçin Bir Araya Geldi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Solana kurucu ortağı Raj Gokal ve Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Web 3.0 sosyal medya teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Solana ve Reddit kurucuları, Web 3.0 teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.
  • Yatırım girişiminin başlangıçta 50 milyon Dolar olacağı belirtilmişti.
  • Ancak duyuru esnasında bir konuşma yapan Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, bu değerin 100 milyon Dolara çıkarıldığını açıkladı.

Solana kurucu ortağı Raj Gokal ve Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Web 3.0 sosyal medya teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.

Binance indirim kodu

Solana’nın Web 3.0 Yatırımı

Duyuru, bu yıl Lizbon, Portekiz’deki “Solana Breakpoint” konferansı sırasında yapıldı. Konferans, Gokal’in son Twitter yasağının yanı sıra Facebook’un günler önce Meta adını almasının ardından gerçekleşti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Söz konusu Web 3.0 yatırım girişiminin kapsamının başlangıçta 50 milyon Dolar olacağı duyurulmuştu. Ancak Reddit kurucu ortağı Ohanian, konferansta yaptığı konuşma esnasında bu yatırımın 100 milyon Dolara çıkarıldığını açıkladı.

“Beni Twitter’dan Kurtarın!”

Ayrıca konferansta konuşma yapan Gokal, “Merkezi sosyal medyadan kurtulmam gerekiyor. Twitter’dan çıkmak istiyorum!” ifadelerini kullandı.

Gokal ayrıca, “Bunu yapmama yardım edin. Bir sonraki Twitter’ı kurun, bir sonraki Facebook’u ve Instagram’ı inşa edin. Bu merkezi hizmetlerden hesaplarımı silmeme yardım edenlere özel bir ödülüm var!” diye ekledi.

Ohanian ise bu ödülün açıkça 100 milyon Dolar olduğunu ve “oracıkta durduğunu” belirtti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar