9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Solana ve Reddit Kurucuları, 100 Milyon Dolarlık Web 3.0 Yatırım Girişimi İçin Bir Araya Geldi

Önemli Gelişmeler

Solana kurucu ortağı Raj Gokal ve Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Web 3.0 sosyal medya teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.

blank

Haberin Özeti

  • Solana ve Reddit kurucuları, Web 3.0 teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.
  • Yatırım girişiminin başlangıçta 50 milyon Dolar olacağı belirtilmişti.
  • Ancak duyuru esnasında bir konuşma yapan Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, bu değerin 100 milyon Dolara çıkarıldığını açıkladı.

Solana kurucu ortağı Raj Gokal ve Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Web 3.0 sosyal medya teknolojisi için 100 milyon Dolarlık bir yatırım girişimini duyurmak adına bir araya geldi.

blank

Solana’nın Web 3.0 Yatırımı

Duyuru, bu yıl Lizbon, Portekiz’deki “Solana Breakpoint” konferansı sırasında yapıldı. Konferans, Gokal’in son Twitter yasağının yanı sıra Facebook’un günler önce Meta adını almasının ardından gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Söz konusu Web 3.0 yatırım girişiminin kapsamının başlangıçta 50 milyon Dolar olacağı duyurulmuştu. Ancak Reddit kurucu ortağı Ohanian, konferansta yaptığı konuşma esnasında bu yatırımın 100 milyon Dolara çıkarıldığını açıkladı.

“Beni Twitter’dan Kurtarın!”

Ayrıca konferansta konuşma yapan Gokal, “Merkezi sosyal medyadan kurtulmam gerekiyor. Twitter’dan çıkmak istiyorum!” ifadelerini kullandı.

Gokal ayrıca, “Bunu yapmama yardım edin. Bir sonraki Twitter’ı kurun, bir sonraki Facebook’u ve Instagram’ı inşa edin. Bu merkezi hizmetlerden hesaplarımı silmeme yardım edenlere özel bir ödülüm var!” diye ekledi.

Ohanian ise bu ödülün açıkça 100 milyon Dolar olduğunu ve “oracıkta durduğunu” belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Haber:  2021 Yılında En İyi Performans Gösteren 10 Kripto Para

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend