8 Ağustos 2022, Pazartesi
28.9 C
İstanbul

Solana’daki Tungsten Cube NFT’leri 100 Bin Dolarlık Satış Hacmi Üretti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Solana tabanlı NFT koleksiyonu Tungsten Cube, 100 Bin Dolarlık satış hacmine ulaştığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Tungsten küpleri (Cube) artık sadece bir kripto capsi değil.
  • Aynı zamanda popüler bir NFT koleksiyonu…

Küplerin hareketli dijital görüntülerini satarak 484 Solana (şu anda 96.000 Dolar değerinde) kazanan Tungsten Cube NFT koleksiyonu, ilk işlem gününden itibaren kripto düşünce kuruluşu Coin Center’a telif hakkı verdiğini açıkladı.

Binance indirim kodu

Solana Tabanlı NFT Satışından Elde Edilen Gelir Bağışlanıyor

Kripto düşünce kuruluşu iletişim başkanı Neeraj Agrawal da NFT koleksiyonundan söz konu bağışı aldığını doğruladı. Agrawal, bunun Coin Center’ın şimdiye kadar aldığı en tuhaf bağış olabileceğini söylüyor. İletişim başkanı konu ile ilgili, “Şimdi tungsten küplerini nasıl bir kripto capsi yaptığımızı açıklamam gerekiyor. Sonrasında tungsten küpleriyle desteklenen bir NFT ortaya çıktı ve oldukça yoğun bir şekilde işlem gördü. Tüm bunlar, NFT piyasasına dikkat etmeyen biri için bir anlam ifade etmeyebilir.” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Tungsten küpleri gerçekten de Coin Metrics’ten Nic Carter’ın bir tweet’inden sonra ünlü bir internet capsi haline geldi.

Caps, internette ve özellikle kripto para destekçileri arasında hızla yayıldı ve bir NFT koleksiyonuna dönüştü.

Bitcoin ile Ödeme

Sonraki günlerde geliştirici Midwest Tungsten, Bitcoin ödeme seçeneği de sunmaya başladı. Hatta 19 Ekim’den bu yana, tüm tungsten küp satışlarının neredeyse %20’si BTC ile ödeme yapılarak gerçekleşti.

Dahası, Midwest Tungsten, OpenSea’de açık artırmaya çıkardığı ve fiziksel bir küp tarafından desteklenen kendi NFT’sini yarattı. En yüksek teklifi veren bu NFT’yi satın alacak ve küpün gerçeğini görmek için bir ziyaret hakkı elde edecek. Şimdilik NFT için verilen en yüksek teklif ise 5 Wrapped ETH (yaklaşık 20.000 Dolar değerinde) olarak kaydediliyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar