27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Terra’nın İlk NFT Projesi SpaceLoot Satışa Sunuldu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Terra’nın ilk NFT projesi, uzay temalı bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Terra’daki ilk NFT projesi SpaceLoot’un satışı sonuçlandı.
  • Bu NFT’leri Terra’da üretmek için ise sadece 0.2 Dolar gaz ücreti ödendi.
  • Dom Hofmann tarafından oluşturulan NFT koleksiyonu Loot gibi, SpaceLoot da henüz oluşturulmamış bir video oyununun karakter sayfası olarak lanse edildi.

Programlanabilir blok zinciri Terra’daki ilk NFT projesi SpaceLoot’un satışı sonuçlandı. Gaz fiyatlarının bir NFT üretme maliyetini yüzlerce Dolara çıkardığı Ethereum’dan farklı olarak, NFT’leri Terra’da üretmek sadece 0.2 Dolara mal oldu.

Binance indirim kodu

SpaceLoot Nedir?

Dom Hofmann tarafından oluşturulan NFT koleksiyonu Loot gibi, SpaceLoot da henüz oluşturulmamış bir video oyununun karakter sayfasıdır. SpaceLoot fikri, Salı günü bir dizi geliştirici tarafından tasarlandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SpaceLoot, yatırımcılarını “dünya dışı bir macera” hayal etmeye davet ediyor. Loot koleksiyonunda olduğu gibi, SpaceLoot NFT’leri de ilk olarak ücretsiz dağıtıldı.

NFT’ler oyundaki karakter sayfalarını, gemi türlerini, silah kalkanlarını ve sevk teknolojilerini gösteriyor. Şu anda SpaceLoot’un bir müzayede veya satış sistemi bulunmuyor.

Bir NFT Balinası 389 SpaceLoot NFT’si Aldı

Belki düşük fiyatı nedeniyle belki de Ethereum ve Loot’taki erken NFT projelerinin başarısı nedeniyle, bir NFT balinası 389 SpaceLoot NFT’sini satın aldı. Delphi Digital’de bir akıllı sözleşme geliştiricisi ve bir Terra doğrulayıcısı olan larry0x’in bu NFT’leri aldığı düşünülüyor.

SpaceLoot’un Telegram kanalındaki açıklamalara göre, proje, önümüzdeki birkaç gün içinde bir Discord kanalı, bir “nadirlik kontrol aracı” ve SpaceLoot’u aktarmak için bir kullanıcı arayüzü başlatmak için çalışıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar