8.5 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

THORChain Fiyatı, Bir Haftada %78 Oranında Arttı: İşte Nedeni!

Önemli Gelişmeler

THORChain fiyatı, Ethereum (ETH) tabanlı havuzların yeniden etkinleştirilmesinin ardından bir haftada %78 oranında artış yaşadı.

blank

Haberin Özeti

  • THORChain fiyatı, Ethereum (ETH) tabanlı havuzların yeniden etkinleştirilmesinin ardından bir haftada %78 oranında artış yaşadı.
  • TradingView’den elde edilen veriler, 20 Temmuz’da 2.95 Dolara düşmesinden bu yana THORChain fiyatının %283 oranında artarak bugünkü 11.64 Dolar seviyesine yükseldiğini gösteriyor.

Bu yılın başlarında THORChain, rezervlerinden 8 milyon Doların eksilmesine neden olan bir dizi hacker saldırısına maruz kaldı ve bu ardışık saldırılar, RUNE fiyatı üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaptı. Bu hafta ise protokol, diğer altcoin ve BTC tabanlı havuzlarla birlikte Ethereum havuzunu da yeniden açacağını duyurdu. Söz konusu duyuru, RUNE fiyatını bir haftada %78 oranında yükseltti.

blank

THORChain Fiyatındaki Artış

TradingView’den elde edilen veriler, 20 Temmuz’da 2.95 Dolara düşmesinden bu yana THORChain fiyatının %283 oranında artarak 11.64 Dolara yükseldiğini ve işlem hacminde de gözle görülür bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

RUNE’daki fiyat toparlanmasının altında yatan iki önemli neden ise; Ethereum (ETH) ağı da dahil olmak üzere ağ tarafından desteklenen beş blok zincirin hepsinde ticaret yeteneklerinin yeniden başlatılması ve THORChain ağında çok sayıda yeni projenin yakında başlatılacak olması olarak öne çıkıyor.

Ethereum Havuzları Yeniden Açıldı

RUNE fiyatındaki ivmeyi yönlendiren ana gelişme, Ethereum havuzlarının 21 Ekim’de yeniden açılmasıyla birlikte, desteklenen tüm blok zinciri ağlarında alım satım hizmetlerinin tekrar etkinleştirilmesi oldu.

THORChain ağında Nisan ayındaki hacker saldırısının ardından alım satım faaliyeti kısıtlanmıştı. Ağ, sistemini düzelttikten sonra Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB), Ethereum ve Bitcoin Cash (BCH) havuzları şimdilerde yeniden kullanıma açılıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Haber:  Kripto Para Piyasasında Son Durum: Bitcoin Fiyatı Son 24 Saatte Yeniden Tırmanışa Geçti!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend