8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.7 C
İstanbul

THORChain Fiyatı, Bir Haftada %78 Oranında Arttı: İşte Nedeni!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

THORChain fiyatı, Ethereum (ETH) tabanlı havuzların yeniden etkinleştirilmesinin ardından bir haftada %78 oranında artış yaşadı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • THORChain fiyatı, Ethereum (ETH) tabanlı havuzların yeniden etkinleştirilmesinin ardından bir haftada %78 oranında artış yaşadı.
  • TradingView’den elde edilen veriler, 20 Temmuz’da 2.95 Dolara düşmesinden bu yana THORChain fiyatının %283 oranında artarak bugünkü 11.64 Dolar seviyesine yükseldiğini gösteriyor.

Bu yılın başlarında THORChain, rezervlerinden 8 milyon Doların eksilmesine neden olan bir dizi hacker saldırısına maruz kaldı ve bu ardışık saldırılar, RUNE fiyatı üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaptı. Bu hafta ise protokol, diğer altcoin ve BTC tabanlı havuzlarla birlikte Ethereum havuzunu da yeniden açacağını duyurdu. Söz konusu duyuru, RUNE fiyatını bir haftada %78 oranında yükseltti.

Binance indirim kodu

THORChain Fiyatındaki Artış

TradingView’den elde edilen veriler, 20 Temmuz’da 2.95 Dolara düşmesinden bu yana THORChain fiyatının %283 oranında artarak 11.64 Dolara yükseldiğini ve işlem hacminde de gözle görülür bir artış olduğunu ortaya koyuyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

RUNE’daki fiyat toparlanmasının altında yatan iki önemli neden ise; Ethereum (ETH) ağı da dahil olmak üzere ağ tarafından desteklenen beş blok zincirin hepsinde ticaret yeteneklerinin yeniden başlatılması ve THORChain ağında çok sayıda yeni projenin yakında başlatılacak olması olarak öne çıkıyor.

Ethereum Havuzları Yeniden Açıldı

RUNE fiyatındaki ivmeyi yönlendiren ana gelişme, Ethereum havuzlarının 21 Ekim’de yeniden açılmasıyla birlikte, desteklenen tüm blok zinciri ağlarında alım satım hizmetlerinin tekrar etkinleştirilmesi oldu.

THORChain ağında Nisan ayındaki hacker saldırısının ardından alım satım faaliyeti kısıtlanmıştı. Ağ, sistemini düzelttikten sonra Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB), Ethereum ve Bitcoin Cash (BCH) havuzları şimdilerde yeniden kullanıma açılıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar