7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

DeFi Borsası THORSwap, Özel Token Satışında 3.75 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

THORChain tarafından desteklenen çok zincirli ve merkezi olmayan THORSwap borsası, 3.75 milyon Dolarlık bir özel token satışı gerçekleştirdi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • THORSwap borsası, 3.75 milyon Dolarlık bir özel token satışı gerçekleştirdi.
  • Token satışına True Ventures, Sanctor Capital, Thorchain, Nine Realms, Proof Group, 0xVentures ve Qi Capital gibi önde gelen şirketler katıldı.

Thorchain ekosistemi için önde gelen merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan THORSwap, IDEO CoLab Ventures liderliğindeki özel token satışında 3.75 milyon Dolar topladığını duyurdu.

Binance indirim kodu

THORswap Nedir?

Token satışına katılanlar arasında True Ventures, Sanctor Capital, Thorchain, Nine Realms, Proof Group, 0xVentures ve Qi Capital gibi önde gelen şirketler yer alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

THORSwap, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve Binance Smart Chain gibi birden fazla blok zincirindeki yerel varlıklar için “takas” imkanları sunan ve velayet gerektirmeyen çok zincirli bir DEX’tir.

Nisan 2021’de başlatılan ve nispeten genç bir proje olan THORSwap, zincirler arası likidite sağlayarak ve yerel varlık sahiplerinin likidite sağlayıcı ödülleri kazanmasını sağlayarak merkezi olmayan finans (DeFi) alanında lider bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Nine Realms’in kurucusu ve IDEO CoLab Ventures’ın ortağı Gavin McDermott, borsa ile ilgili yaptığı açıklamada, “Zincirler arası bir gelecek kaçınılmaz ve THORSwap, DeFi’nin sınırlarını zorlamak için iyi bir konumda yer alıyor.” dedi.

THORSwap’ın Gelişen Ürünleri

THORswap, özel token satışında elde ettiği geliri, platformu ölçeklendirmenin yanı sıra THORchain üzerinde yeni ürünlerin piyasaya sürülme sürecini hızlandırmak için de kullanacak.

Bu yeni ürünler arasında yeni bir PC uygulaması, bir düğüm yönetim aracı, yerel bir getiri izleme uygulaması ve THORChads adlı topluluğa ait bir DAO’nun geliştirilmesi yer alıyor. Proje, ayrıca ek likidite kaynaklarını entegre etmeyi ve bir ortak API yayınlamayı planlıyor.

İlgili Haber:  Balinalar Yüksek Ethereum Gaz Ücretlerinden Kâr Elde Ediyor

Belki de en önemlisi, THORswap, bu ayın ilerleyen günlerinde merkezi olmayan yönetim özelliklerine erişim sağlayan ve yeni bir hizmet tokeni olan THOR için bir “token oluşturma etkinliğine” ev sahipliği yapacak. Bu etkinliğin de kripto endüstrisi genelinde büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar