26 Mayıs 2022, Perşembe
24.3 C
İstanbul

TikTok ile Ortaklığını Açıklamasının Ardından AUDIO Fiyatı %90 Oranında Yükseldi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Audius’un TikTok entegrasyonu, merkezi olmayan müzik yayını platformunun yerel tokeni AUDIO fiyatında büyük bir artış yaşanmasını sağladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • AUDIO fiyatı, merkezi olmayan müzik yayını platformu Audius’un TikTok ile ortaklığını açıklamasının ardından iki katına çıktı.
  • Yeni özellik, Audius sanatçılarının parçalarının tek bir tıklama ile TikTok’ta yayınlanmasını sağlıyor.

Merkezi olmayan müzik yayını hizmeti Audius’un yerel tokeni olan AUDIO’nun fiyatı, platformun sosyal medya devi TikTok ile ortaklığını açıklamasının ardından %90’ın üzerinde bir artış gösterdi.

Binance indirim kodu

AUDIO Nedir?

Kripto metrik platformu Nomics’e göre, AUDIO şu dakikalarda 3.32 Dolardan işlem görüyor. Tokenin şu anki fiyatı, 27 Mart’ta kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi 4.95 Dolardan yaklaşık %30 daha düşük bir seviyede.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Artış, Audius’un dün TikTok ile ortaklığını duyurmasından sonra gerçekleşti. Bu entegrasyon, Audius’u medya devi Sound Kit SDK’nın ilk ortaklarından biri haline getiriyor ve bu da içerik oluşturucuların ve sanatçıların “üçüncü taraf uygulamalardan orijinal sesleri ve müziği sorunsuz bir şekilde TikTok ekosistemine eklemelerini” sağlıyor.

Audius ve TikTok Ortaklığı

Audius’un kurucu ortağı ve CEO’su Roneil Rumburg, konu ile ilgili verdiği demeçte, “Şarkıları TikTok’ta yayınlamak için bugünkü iş akışı oldukça hantal. Hatta bazı sanatçılar sesi TikTok için yeniden kaydetmek adına telefonlarını dizüstü bilgisayarlarının hoparlörlerine doğru tutmaya bile başvuruyorlar. Ancak biz bunu değiştiriyoruz. Audius entegrasyonu ile Audius’ta içeriği olan sanatçılar tek bir tıklamayla şarkılarını TikTok’a aktarabilecekler.” ifadelerini kullandı.

Audius’a katılan sanatçılar arasında Skrillex, Deadmau5, The Stafford Brothers, 3LAU, Alina Baraz gibi oldukça popüler müzisyenler yer alıyor. Öte yandan birçoğu için bu, kripto dünyasına ilk girişleri değil.

Örneğin, Deadmau5, geçtiğimiz aylarda NFT alanındaki aktifliği ile dikkat çekti. Sanatçı, geçen Aralık ayında, Worldwide Asset eXchange ile ortaklaşa bir şekilde 100.000 Dolar değerindeki NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar