5 Ağustos 2022, Cuma
23.5 C
İstanbul

TIME Dergisi Ethereum ve Metaverse’e Yatırım Yapıyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

TIME dergisi, kripto finans şirketi Galaxy Digital ile yaptığı ortaklık çerçevesinde bilançosunda Ethereum bulunduracağını açıkladı. Dergi, ayrıca metaverse dünyasına da entegre oluyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • TIME dergisi, kripto finans şirketi Galaxy Digital ile yaptığı ortaklık çerçevesinde bilançosunda Ethereum bulunduracağını açıkladı.
  • Dergi, ayrıca metaverse dünyasına da entegre oluyor.

TIME dergisi temsilcisi geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, kripto finans şirketi Galaxy Digital ile yapılan anlaşma çerçevesinde bilançolarında Ethereum tutacaklarını belirtti.

Binance indirim kodu

Ortaklık anlaşmasının, Bitcoin’in ardından ikinci en büyük kripto para olan Ethereum aracılığıyla finanse edildiği dile getirildi. Anlaşmanın bir parçası olarak TIME Magazine, Ethereum’u resmi olarak bilançosunda tutacak ve bunu yapan ilk lider medya şirketi olacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

TIME, Ethereum ve Metaverse Alanına Dahil Oluyor

Galaxy Digital’in eğlence kanadı olan Galaxy Interactive, en iyi küresel girişimcileri ve organizasyonları içeren “En İyi 100 Şirket” adlı bir liste hazırlamak için TIME ile ortak oldu.

Dergi tarafından derlenecek olan liste, metaverse endüstrisi ile ilgili firmaları öne çıkarmayı amaçlıyor. Dergi, ayrıca “Öğrenmek için TIME” adlı yeni bir web sayfasında yayınlanacak olan metaverse ile de çeşitli eğitim içeriklerine ev sahipliği yapacak. Web sayfasının Aralık ayında yayınlanması planlanıyor.

“Metaverse”, dünyanın dört bir yanındaki insanların sanal avatarlar aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girebilecekleri sanal bir dünyayı ifade eden bir kavramdır. Konsept son zamanlarda istikrarlı bir şekilde ivme kazanıyor; ve Ethereum ve Solana gibi akıllı sözleşmeleri destekleyen blok zinciri platformları da bu alana adım atıyor.

TIME Halihazırda Bitcoin Yatırımına Sahip

Galaxy Digital CEO’su ve kurucusu Mike Novogratz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Okuyucuları, yaratıcıları ve meraklıları metaverse dünyasına getirmek ve içinde meydana gelen muazzam miktardaki dönüşümün gizemini çözmek için çalışırken; her zaman için inovasyonu teşvik eden ikonik marka TIME ile ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber:  Ethereum 900 Doları Geçerken Bitcoin 35.000 Dolara Doğru İlerliyor

TIME dergisi, Nisan ayında Grayscale ile yaptığı bir ortaklık anlaşması kapsamında da o tarihten bu yana bilançosunda Bitcoin bulunduruyor. Dergi, ayrıca sene başında yaptığı NFT satışları ile de gündeme gelmiş ve görece erken bir dönemde NFT piyasasına katılarak endüstrisinin daha fazla duyulmasına katkı sağlamıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar