30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Tron (TRX), Algorand (ALGO) ve VeChain (VET) – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Tron, Algorand ve VeChain fiyatları son 24 saatte yatay hareket sergilediler. Altcoinler bir dizi toparlanma sinyali verse de, benzer bir etki henüz grafiklerine yansımadı. Tron bir yükseliş göstererek bir sonraki direnç noktasına hareket etti. VeChain %1.3 yükseliş sağlarken Algorand ise ufak bir kayıp yaşadı. Analizci Anushmita Samal, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

VeChain hakkındaki bir önceki analize buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Tron (TRX)

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Tron fiyatı son saatlerde yatay hareket sergiledi. Son 24 saatte %1.3 değer kazanan TRX, bu yazının yazıldığı anlarda 0.0906 dolardan işlem gördü. Analizciye göre altcoin 0.0958 doları tekrar ziyaret edebilir. Samal, sürekli bir ralli durumunda Tron fiyatının 0.1062 dolar civarına kadar tırmanabileceğini düşünüyor.

Bollinger bantları paralel seyrederek önümüzdeki saatlerde fiyat hareketliliğinin yatay bir şekilde devam edebileceğine dair bir sinyal verdi. Analizci, alış baskısının ayı bölgesinde uzun bir süre kalması durumunda TRX fiyatının bir sonraki destek bölgesi olan 0.0888 dolar ve bunun ardından 0.0816 dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyor.

Algorand (ALGO)

Algorand bu yazının yazıldığı anlarda 1.75 dolardan işlem gördü ve yatay hareket sergilemesine rağmen %0.5 kayıp yaşadı. Analizciye göre destek noktası 1.51 dolarda yer alan altcoinin teknik göstergeleri negatif bir fiyat hareketine işaret ediyor.

Kripto para için Relative Strength Index (RSI) değeri de orta hattın altında kalarak Samal’a göre satış baskısının artmasına işaret etti. MACD göstergesi de histogramında kırmızı barlar sergiledi. Aynı şekilde Awesome Oscillator (AO) da kırmızı barlar kaydetti.

Analizci, yukarı yönlü bir gidiş senaryosunda ise kripto para için direnç noktasının 1.90 dolar civarında konumlandığını düşünüyor. Samal’a göre bu seviye aşılırsa ALGO fiyatı son bir haftalık zirvesi olan 2.20 doları tekrar ziyaret edebilir.

İlgili Haber:  12 Günde %150 Yükseliş Yaşayan Axie Infinity (AXS)'nin Büyümesi Sağlıklı Mı? - Fiyat Analizi

VeChain (VET)

Yatay hareket sergileyen VET, bu yazının yazıldığı anlarda 0.091 dolardan işlem gördü. Altcoin son 24 saatte %1.3 değer kazandı. Analizciye göre VET fiyatı için direnç seviyeleri 0.099 dolar ve 0.109 dolarda bulunuyor.

Samal, VeChain fiyatının 0.109 doları aşması durumunda kripto para için haftalık zirve olan 0.124 değerinin görülebileceğini düşünüyor. Coin için RSI değerinin orta hattın altında olması analizciye göre alış baskısının azaldığının sinyali verdi.

CMF değeri de orta hattın altında kalarak sermaye girişlerinin negatif bölgede olduğuna işaret etti. Analizciye göre VET fiyatı için ilk destek noktası 0.085 dolarda yer alıyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar