12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Tron (TRX) CEO’su Justin Sun Görevi Bırakıp Grenada Hükümetine Katılıyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Tron blok zincirini geliştiren Tron Vakfının kurucusu ve CEO’su Justin Sun, TRON ile ilgili görevinden ayrılıyor. Sun, Grenada Hükümetine katılacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Tron blok zincirini geliştiren Tron Vakfının kurucusu ve CEO’su Justin Sun, kripto para ile ilgili görevinden ayrılıyor.
  • Sun, Dünya Ticaret Örgütü’nün (DTÖ) yeni “tam zamanlı büyükelçisi” olarak Grenada hükümetine dahil olacak.

Tron blok zincirini geliştiren Tron Vakfının kurucusu ve CEO’su Justin Sun, kripto para ile ilgili görevinden ayrılıyor.

Binance indirim kodu

Tron CEO’su Görevi Bırakıyor

Ancak Sun, kripto para zenginliklerinden sakin bir hayatın tadını çıkarmak veya bir balıkçı köyüne çekilmek için vazgeçmiyor. Ünlü CEO bunun yerine İsviçre’nin Cenevre kentine uçmaya hazırlanıyor…

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Tron tarafından yapılan basın açıklamasına göre Sun, Dünya Ticaret Örgütü’nün (DTÖ) yeni “tam zamanlı büyükelçisi” olarak Grenada hükümetine dahil olacak.

Justin Sun, Grenada’nın DTÖ Büyükelçisi Olacak

Justin Sun konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Grenada’nın DTÖ büyükelçisi olarak hizmet etmek gerçek bir onurdur. Grenada’yı temsil etme ve küresel ticareti çeşitli şekillerde, özellikle uluslararası alanda sağlam bir dijital ekonominin geliştirilmesini canlandırmak için DTÖ liderliğiyle çalışma fırsatını dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Tron sözcüsü, Sun’ın yeni işinin “ücretli bir mevki” olmadığını dile getirdi ve “Sun’ın hedeflerinden birinin, DTÖ aracılığıyla blok zinciri endüstrisini temsil etmek ve ana akım hale getirmek” olduğunu ekledi.

Sun, endüstri içinde her zaman kripto paraları etkili isimlere tanıtmayı seven biri olarak tanındı. Tron CEO’su son olarak bu misyonuna Dünya Ticaret Örgütü gibi küresel ölçekte ciddi yer kaplayan bir finans kurumunu da dahil etmiş görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar