Tron (TRX), Bitcoin Cash (BCH) ve Monero (XMR) Fiyat Analizi – 11 Mayıs

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Uzmanlara göre Tron fiyatları önümüzdeki günlerde de 0.18 dolarlık direncin altında kalabilir. Bitcoin Cash, 1.460 dolardan kapanış yaptıktan sonra bir dizi zayıflık sinyali verdi. Son olarak Monero ise 381.3 ya da daha ayı piyasasına yakın bir senaryoda 340.8 dolara kadar düşebilir.

blank

Tron [TRX]

blank

blank

OBV değerlerindeki düşüş, alış baskısındaki zayıflıkları vurguladı ve Tron’da önümüzdeki günlerde, yükselişten önce yaşayabileceği bir gerilemeye işaret etti. Günlük grafik incelendiğinde bazı mum hareketlerinin 0.165 dolar seviyesine ulaşmasına rağmen 0.15 noktasında bir direnç olduğu görülüyor.

Squeeze Momentum Indicator’e (SMI) göre, momentum alıcıların lehine olsa da, piyasadaki düşük volvalite büyük fiyat artışlarının önüne geçti. Bu gelişme aslında ayı yatırımcılarının, boğalara en azından önümüzdeki günler için 0.18 dolar değerinin ardına geçişine izin vermeyeceğine işaret ediyor olabilir. TRX eğer bu yazının yazıldığı anlarda bulunduğu destek noktasını kaybederse, ek olarak 0.126 (20-SMA) ve 0.11 (50-SMA) seviyelerinde destek bulabilir.

Bitcoin Cash [BCH]

blank

Bitcoin Cash’in 1.460 dolar ile kapanış yapmasının ardından günlük grafikte birkaç yeşil mum görünse de piyasalarda bir güvensizlik hissedildi. RSI değerinin aşırı alış bölgesine geri dönmesiyle beraber bir diğer gerileme hamlesi ufukta gözükmüş olabilir. Önemli destek noktaları 1.280 dolar ve 1.100 dolar düzeylerinde bulunuyor. Eğer bu noktalar da kırılırsa, alıcılar 50-SMA değerine denk gelen 820 dolar seviyesinde piyasayı tekrar ele geçirebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Olumlu bir sonucun yaşanması için ise, boğa yatırımcıları 1.570 dolar bandını tekrar ele geçirmeli. 24 saatlik alım satım hacmindeki yükselişler muhtemel fiyat artışına işarete edebilir ancak Doji mumu gözlenmesi durumunda öngörülen gerileme onaylanmış olacaktır.

Monero [XMR]

blank

Monero piyasası için Fibonacci aracıyla oluşturulan bazı destek ve direnç noktaları grafikte gösterilmiş. XMR için RSI değeri 11 Nisan’dan bu yana düşük tepeler oluşturuyor ve fiyatlarıyla ilgili de ayı piyasasına yönelik sinyaller veriyor. %61.8’deki 381.3 dolar seviyesi ve %50’deki 340.8 dolar seviyesindeki Fibonacci noktaları bir gerileme yaşanması durumunda destek bölgesi işlevi görebilir. 200 doların altına doğru bir iniş yaşanması durumunda ise fiyatlar 200-SMA (yeşil) değeriyle örtüşecektir.

Diğer yandan ise, boğa piyasasına yönelik gelişmeler yaşanması durumunda, %138.2’deki 643.4 dolar ve %161.8’deki 724.3 dolar değerleri ana hedefler olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Fiyatında “Ölüm Kesişimi” Görüntüsü Oluştu! – Coinbase Kurucusundan Önemli Açıklama Geldi

Bitcoin ve diğer kripto para fiyatları bu hafta epey zorlu bir süreçten geçti. Mayıs ayında 2.5 trilyon dolara ulaşan...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend