5 Ağustos 2022, Cuma
29.6 C
İstanbul

Twitter CFO’su: “Bitcoin ve Kripto Para Piyasası Şu Anda Yatırım Yapılamayacak Kadar Dalgalı”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Twitter CFO’su Ned Segal, Bitcoin ve kripto para piyasasının şu anda yatırım yapılamayacak kadar dalgalı olduğunu dile getirdi. Ancak CEO Jack Dorsey aynı fikirde değil.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Twitter CFO’su Ned Segal, Bitcoin ve kripto para piyasasının şu anda yatırım yapılamayacak kadar dalgalı olduğunu dile getirdi.
  • Ancak CEO Jack Dorsey aynı fikirde değil.
  • Sosyal medya devi, geçen hafta bir blockchain ekibi kurduğunu duyurdu.

Twitter CFO’su Ned Segal, Bitcoin ve kripto para piyasasının şu anda yatırım yapılamayacak kadar dalgalı olduğunu dile getirdi. Ancak CEO Jack Dorsey aynı fikirde değil. Sosyal medya devi, geçen hafta bir blockchain ekibi kurduğunu duyurdu.

Binance indirim kodu

“Bitcoin’e Yatırım Yapmak Mantıklı Değil”

Twitter’ın Finans Direktörü Ned Segal, geçtiğimiz gün Wall Street Journal’e verdiği bir röportajda, aşırı piyasa oynaklığı ve endüstrinin muhasebe kurallarının eksikliği nedeniyle Bitcoin ve diğer kripto paralara yatırım yapmanın “şu anda mantıklı olmadığını” söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Segal, ayrıca, Twitter’ın kripto para yatırım stratejisini de gözden geçirmesi gerektiğini dile getirdi.

Twitter CEO’su Jack Dorsey Farklı Düşünüyor

Twitter CFO’su kripto paraya yatırım yapma konusunda isteksiz görünse de; Twitter CEO’su ve kurucu ortağı Jack Dorsey kripto para endüstrisini çoktan coşkuyla kucakladı.

Mart ayında Dorsey, ilk tweet’ini -Twitter’daki ilk tweet- bir değiştirilemez token (NFT) olarak bastı ve onu Valuables pazarında 2.9 milyon Dolar gibi çok büyük bir bedelle Bridge Oracle CEO’su Sina Estavi’ye sattı.

NFT’leri keşfetmesinin ötesinde Dorsey, aynı zamanda kendini kanıtlamış bir Bitcoin maksimalisti olarak tanınıyor. Dorsey’in bir diğer şirketi olan ödeme firması Square, geçtiğimiz yılın Ekim ayında bilançosuna 50 milyon Dolarlık BTC yatırımı ekledi.

Ayrıca bu yıl Miami’de düzenlenen kripto para konferansına da katılan Dorsey, “BTC’nin finans dünyasında pek çok şeyi değiştirdiğini; ancak Ethereum ve Dogecoin gibi alternatifler için aynı şeyi söyleyemeceğini” dile getirdi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar