21 Mayıs 2022, Cumartesi
19 C
İstanbul

TZERO, Dijital Token Alım Satım Hizmetinde Yeni Hacim Rekoru Kırdı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Overstock’un sahip olduğu tZERO, Ağustos 2020 itibariyle için yeni hacim eşiklerine ulaştığını duyurdu. Aracılık platformu tZERO ATS, 22 milyon dolarlık dijital varlık ticareti yaptı ve kullanıcı tabanı önceki aya göre %11 büyüdü.

Binance indirim kodu

Özel şirketler için finansal inovasyon ve likidite alanında lider olan tZERO, bugün Ağustos 2020’de hacim rekoru kırdıklarını açıkladı.

Binance indirim kodu

tZERO, özel sermaye piyasalarına erişimi demokratikleştirmeyi hedefleyen bir teknoloji firmasıdır. tZERO, Overstock.com, blok zinciri odaklı an kuruluşu Medici Ventures’ın bir yan kuruluşudur.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

tZERO CEO’su Saum Noursalehi, “Ağustos ayında tZERO ATS’de rekor işlem hacmine ulaşmanın yanı sıra, AspenCoin (ASPD) adlı dijital varlık da platformumuzda işlem görmeye başladı. TZERO Crypto uygulaması da geçen ay binin üzerinde yeni kullanıcı elde etti. FINRA’nın tZERO Market’e onay vermesi ile birleşen bu kazançlar heyecan verici ve müşterilerimize platformlarımızda aracılık hesabı açma fırsatı sunmayı dört gözle bekliyoruz. Genel olarak, son zamanlardaki başarılarımız, yatırımcıların dijital varlıklara olan talebinin de bir göstergesi” dedi.

TZERO’nun Wall Street brokerlarına alternatif olarak büyümesi için kritik eşik, önümüzdeki aylarda daha fazla dijital token eklemesiyle olacak. Yatırımcıların benimsemesi, menkul kıymet seçeneği artarsa daha da artacaktır. TZERI platformlarında başarılı olanlar oldu, ancak kitlesel olarak benimsenebilmesi için, daha fazla şirketin geleneksel öz sermaye sahipliği yerine token tarzı sermaye üretimini tercih etmesi gerekecek.

tZERO’nun, geleneksel brokerlara rekabet anlamında vizyonunu gerçekleştirebilmesi için dijital hizmetine daha fazla kurumsal yatırım çekmesi gerekecek.

Ancak platformun hacmi büyümeye devam ederse, kitlesel olarak benimsenmesi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar