5 Aralık 2022, Pazartesi
10.7 C
İstanbul

Ünlü Analist Bitcoin, Dogecoin, Ethereum ve İki Diğer Kripto Para İçin Fiyat Tahminini Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Analizci James Sisco kariyerine ABD donanmasında başlamış ve Donanma istihbarat görevlisi olarak çalışmıştı. Şimdi ise Sisco, kripto paralar ve bunların fiyatlarını etkileyen faktörler üzerine sosyal medya konuşmaları dahil kamuoyu görüşlerini analiz ederek fiyat tahminleri oluşturan bir risk danışmanlığı şirketi olan Enodo Global’i kurdu ve CEO’luk görevini yerine getiriyor.

Binance indirim kodu

Sisco’nun Şirketi Kamuoyunun Gündemine Göre Fiyat Tahmini Yapıyor

Sisco verilerin fiyat tahmini analizlerinin temelini oluşturduğuna inanıyor fakat kendisine göre eski veri toplama ve işleme metotlarının modası artık geçti. Sisco’ya göre yatırım bankaları ve veri analizcileri yüklü miktarda veri içerisinde piyasa için bir hareket sinyali ya da mevcut bir atağı durdurabilecek bir işareti arıyorlar ancak durum bundan daha basit olabilir.

Binance indirim kodu

Enodo Global şirketi, içerisinde çok sayıda sosyal medya platformunun, blogun, sohbet odasının, fotoğrafların ve forumların bulunduğu 20’nin üzerindeki kaynaktan veri ve ses dosyalarını toplayarak analiz ediyor. Kripto para alanında ise Sisco şirketinin, dünyanın dört bir yanındaki 7 milyonun üzerindeki veri noktasından 8 farklı dil seçeneği ile neredeyse eş zamanlı olarak veri topluyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Sisco’ya göre altcoinler, “sürü etkisi” olarak adlandırdığı bir durum tarafından yönetiliyor. Bu, altcoinlerin Bitcoin’in fiyatını takip etmesi anlamına geliyor. Ancak her altcoinin Bitcoin fiyatı ile aynı derecede bir korelasyona sahip olmadığını da belirtmek gerekiyor. XRP gibi bazı altcoinlerin genel kripto para piyasasının seyrinden farklı bir seyir izlediğini geçtiğimiz dönemlerde görmüştük.

Şirket Bitcoin (BTC)’in de dahil olduğu 5 Kripto Para İçin Tahminini Açıkladı

Analizciye göre şirketi, 30 günlük zaman dilimi için; Bitcoin fiyatında %5’lik, Ethereum fiyatında %6’lık, Dogecoin fiyatında -%2’lik, Litecoin fiyatında %1’lik, Binance Coin fiyatında ise %2’lik bir değişiklik bekliyor.

İlgili Haber:  Analist: "Ethereum Fiyatı Önümüzdeki Aylarda 6.500 Dolara Çıkabilir Ancak..."

Şirket 60 günlük zaman dilimi için ise; Bitcoin fiyatında %4’lük, Ethereum fiyatında %4’lük, Dogecoin fiyatında -%4’lük, Litecoin fiyatında %2’lik, Binance Coin fiyatında ise %3’lük bir değişiklik bekliyor.

Şirketin 90 günlük tahmini ise; Bitcoin fiyatında %6’lık, Ethereum fiyatında %5’lik, Dogecoin fiyatında -%5’lik, Litecoin fiyatında %3’lük, Binance Coin fiyatında ise %4’lük bir hareket oldu.

Perşembe günkü fiyatlar baz alındığında 90 günlük periyot için, şirkete göre Bitcoin fiyatı 33.917 dolar, Ethereum fiyatı 2.117 dolar ve Dogecoin fiyatı ise 0.2005 olabilir.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar