26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Ünlü Analist: “Bu 3 Yeni Metaverse Altcoini Favorilerim Arasında!”

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Analist Joe Parys, piyasaya henüz yeni giren üç yeni Metaverse altcoini ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Binance indirim kodu

Spintop

Analistin listesinde ilk sırada, birkaç gün önce fiyatını 0.15 dolardan 0.37 dolara yükselten Spintop (SPIN) altcoini yer alıyor. Metaverse coini bu yazının yazıldığı anlarda 0.196 dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

Spintop, kripto para topluluğunun yeni oyunlar keşfedip oynayabileceği, token karşılığında NFT satın alınabilen ve SPIN tokeni kazanılabilen bir Blockchain oyun platformu olarak dikkat çekiyor. Dünya çapında 2.8 kullanıcıya ulaşan küresel oyun piyasası 174.9 milyar dolar değer kadar ulaştı. Spintop, Blockchain teknolojisinin oyun dünyasında yeni kapılar açacağını ve yeni dünyaların oluşmasını sağlayacağını düşünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Buna ek olarak Spintop üzerinde Gamepedia adı verilen bir uygulama da bulunuyor. Gamepedia, topluluk tarafından yönetilen, kullanıcı ara yüzünü ve kullanıcı deneyimini Blockchain oyunculuğunun sosyal yönleriyle harmanlayan bir rehber niteliği taşıyor. Buna ek olarak analiste göre projenin bir yol haritası bulunuyor ve henüz çok fazla insan proje ile ilgili bilgi sahibi değil.

Last Survivor

Analistin listesinde yer alan ikinci coin ise Last Survivor adını taşıyor.

Analiste göre bu altcoinin gelişmesi için farklı sebepler bulunuyor. Analiste göre bunlardan ilki, projenin Twitter üzerindeki 119.000’den fazla takipçisi ve coinin çıkışının 8 Aralık tarihinde yaşanması olabilir.

Parys, bu projenin kendisine göre büyüme potansiyelli olmasını projenin Binance Smart Chain üzerinde çalışmasına bağlıyor. Oyunda savaş alanında son kalan kişi oyunu kazanıyor. Bu yanıyla bir tür battle royale oyunu olan Last Survivor, proje yöneticilerine göre hızlı ve kolay bir oynanış sunuyor. Proje ayrıca oyunda çok sayıda NFT bulunacağını, kullanıcıların bu NFT eşyalarını alıp satarak kendi kahramanlarını yükseltebileceklerini iddia ediyor. Oyun içerisinde NFT arsaları da bulunacak. Kullanıcılar oyun içerisinden arsa satın alarak arenalar inşa edebilecek ve ayrıca topluluk DAO’su, harita üzerinde oylama yapabilecek. Buna ek olarak oyun içerisinde arsa kiralaması da yapılacak.

İlgili Haber:  Analist, Uçuşa Geçebilecek 5 Metaverse Coinini Açıkladı!

Proje, oyun içi sürdürülebilirlik ve ölçeklenebilirliğin sağlanabilmesi için ikili token sisteminin uygulanacağını belirtiyor. Oyun içerisinde bir LSC tokeni ve LSG tokeni olacak. LSG tokeni ödül olarak verilerek yönetimsel işlemlerde kullanılacak. Oyuncular bu tokeni savaş görevleri ve turnavalara katılarak kazanabilecek. Buna ek olarak oyuncular bu tokeni kullanarak kendi kahramanlarının özelliklerini yükseltebilecek.

Aurory

Analistin listesinde son olarak Aurory yer alıyor. Hâlihazırda piyasada bulunan Metaverse altcoini, bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 14 dolardan işlem görüyor. Analiste göre, bu proje zaten mevcut durumda piyasa değeri olarak biraz yüksek olsa da çok sayıda olumlu özelliği bulunuyor. Masaüstü oyun dünyasında yer alan Aurory evreninde oyuncular diğerlerini davet ederek Metaverse dünyasını keşfe çıkabiliyor.

Oyun içerisinde “oyna-kazan” mekanizmaları bulunuyor. Solana Blockchain’i üzerinde çalışan Metaverse oyunu, oyun içerisindeki mağaza uygulaması için Solana üzerindeki bir merkezsiz borsa olan Serum’u kullanıyor. Bununla birlikte Aurory tokenleri diğer merkezi borsalar, merkezsiz borsalar (DEX) ve oyun içi market platformunda da alınıp satılabiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend