18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Ünlü Analist: “Bu 5 Altcoin Patlama Yaşayabilir!”

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 2 hafta önce

blank

Ünlü kripto para kanalı Altcoin Buzz, popülerlik olarak patlama yapacağını ve Ay’a gideceğini düşündüğü 5 potasiyel Solana Blockchain altcoin projesini paylaştı.

blank

Star Atlas (ATLAS & POLIS)

Analistin listesinde ilk olarak, Solana üzerinde dikkat çeken oyun projelerinden biri olan Star Atlas yer alıyor. Analiste göre Axie Infinity’i alt edebilecek bir sonraki oyun tokeni ATLAS olabilir. Analist görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Star Atlas, Blockchain dünyasında AAA boyutunda oyun deneyimi yaşatacağını iddia eden az sayıda oyundan birini temsil ediyor. Diğer bir ifadeyle, Star Atlas, metaverse konseptini kullanarak NFT dünyası ile oyun endüstrisini bir araya getiriyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Raydium (RAY)

Analistin listesinde bir sonraki sırada Raydium (RAY) altcoini yer alıyor. RAY, Solana Blockchain’i üzerinde Serum merkezsiz borsası için bir tür otomatik piyasa yapıcı ve likidite sağlayıcısı olarak kurulmuş bir proje olarak tanınıyor. Analist ayrıca Raydium’un, Solana üzerindeki en yüksek miktarda toplam kilitli değere (TVL) sahip olduğu konusuna da dikkat çekiyor.

Orca (ORCA)

Orca (ORCA), analistin radarında bir sonraki sırada bulunuyor ve Solana üzerindeki en popüler projelerden biri olarak biliniyor. Solana üzerindeki saf bir otomatik piyasa yapıcı merkezsiz borsa olan Orca, likidite havuzlarını da bünyesinde bulunduruyor. Orca’nın TVL değeri son iki ay içerisinde adeta bir patlama yaşadı ve 1 milyar dolar barajını aştı.

Buna ek olarak Orca hem yield farming programlarına ve swap özelliklerine de sahip. Bununla birlikte Altcoin Buzz, Orca’nın Serum Raydium likiditesini bünyesine dahil etme planı olmadığını da ifade etti.

Mango Markets (MNGO)

Analistin listesinde dördüncü sırada, son zamanlarda TVL değerinde patlama yaşayan merkezsiz çapraz marjin alım satım platformu olan Mango Markets (MNGO) yer alıyor. Mango Markets platformunda kullanıcılar, oldukça hızlı bir şekilde ve neredeyse 0 işlem ücretiyle 5x’e kadar kaldıraç kullanabiliyor.

İlgili Haber:  Analist, Uçuşa Geçebilecek 5 Metaverse Coinini Açıkladı!

Oxigen (OXY)

Analistin listesinde son sırada, Solana Blockchain’i üzerinde inşa edilen bir likidite protokolü olan Oxygen (OXY) bulunuyor. Analist bu altcoin ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Bu proje, Wall Street gibi geleneksel finans piyasalarından ilham almış. Projede birçok piyasa katılımcısı birbirine bağlanıyor ve bu sayede verimli bir piyasaya girilmesi ve kaldıraçlı pozisyonlar alınabilesi sağlanıyor.”

Ancak Altcoin Buzz, son birkaç haftadır Solana üzerindeki diğer projelerin daha fazla ilgi çekmesi nedeniyle OXY’nin TVL değerinin yatay seyrettiğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend