27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Ünlü Analist, Ekim Ayında Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 5 Altcoini Paylaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Ünlü analist Tom Busby, Ekim ayında yükseliş gösterebileceğini düşündüğü 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

DAFI Protocol (DAFI)

Analistin listesinin ilk sırasında DaFI Protocol (DAFI) yer alıyor. Analiste göre DaFi, Satoshi zamanından bu yana, merkezsiz bir ekonomi oluşturmak için ağ ödüllerini kullanan ilk alternatifi sunuyor. DaFi, staking ve likidite için direkt olarak token basmak yerine “synthetic’leri” kullanıyor.

Düşük piyasa değerli bir altcoin olan DAFI’nin toplam değeri 16 milyon dolar civarında bulunuyor. Analistin videosunu yayınladığı sıralarda DAFI fiyatı, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru olan 0.2 dolardan %75 daha düşük bir seviyeden, 0.04 dolardan işlem görüyor.

Atari (ATRI)

Analistin listesindeki bir sonraki altcoin Atari (ATRI) olarak dikkat çekiyor. Merkezsiz bir kripto para olan ATRI, Ethereum Blockchain’i üzerinde çalışıyor. Video oyunu ve elektronik şirketi Atari Interactive’in alt şirketlerinden biri olan Atari Chain tarafından dizayn edilen bu altcoin, interaktif eğlence endüstrisinin ihtiyaçları doğrultusunda piyasaya sürüldü.

Zilliqa (ZIL)

Zilliqa, saniyede binlerce işlemi gerçekleştirmek üzere tasarlanmış, açık ve izin gerektirmeyen bir Blockchain olmasıyla tanınıyor.

ZIL, ikinci katman bir ölçeklendirme çözümü kullanarak Blockchain ölçeklendirilmesi ve hız sorunlarına çözüm olmayı amaçlıyor. Platform üzerinde çok sayıda merkezsiz uygulama da yer alıyor. Platform ayrıca staking ve yield farming uygulamalarına da izin veriyor.

Bu yazının yazıldığı anlarda 0.08 dolardan işlem gören ZIL, toplamda 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Cardano (ADA)

Analist listesindeki bir sonraki altcoin ise Cardano’dur. Analiste göre, Alonzo güncellemesine rağmen Cardano fiyatı halen dalgalı seyrediyor ve bu yazının yazıldığı anlarda 2.12 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Fantom (FTM) - Altcoin Fiyat Analizi - 4 Ocak

Bununla birlikte analist, Ekim ayının neredeyse tüm kripto paralar için genellikle yükseliş ayı olduğu için, Cardano’nun da yeni bir rekor kırabileceğini düşünüyor.

Elrond (EGLD)

Analist, listesindeki son ismin ise Elrond (EGLD) olduğunu söyledi. Elrond, “parçalama” metodunu kullanarak çok hızlı işlemler gerçekleştirebilmeyi amaçlayan bir Blockchain protokolü olarak dikkat çekiyor.

Proje kendisini, finans teknolojileri, merkezsiz finans ve nesnelerin internetini içeren yeni internet için oluşturulmuş bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Tom Busby’nin videosunun yayınladığı anlarda EGLD fiyatı, kendisine ait rekor olan 302 dolardan biraz daha düşük bir seviyeden, yaklaşık 260 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar