8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Ünlü Analist Eylül Ayı İçin Cardano Fiyatını Değerlendirdi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Akıllı sözleşmeler özelliğinin hayata geçmeye hazır olmasıyla ve ekiplerin de ağ üzerinde çalışmalara başlamasıyla beraber Eylül ayının Cardano (ADA) ağı için şimdiye kadar yaşanan en heyecan verici aylardan biri olması bekleniyor. Ünlü analizci Ben Armstrong, takipçileriyle paylaştığı bilgilerinde Cardano’nun son güncellemesi ile birlikte ayrıca coinin potansiyel fiyat hareketlerini de tartıştı.

Binance indirim kodu

Cardano Ekosistemi Gelişmeleri

Analizciye göre, Cardano’nun Alonzo güncellemesinin tüm aşamaları büyük bir sorun yaşanmadan aşağı yukarı plana uygun olarak ilerledi. Şimdi ise güncellemenin ağ üzerinde hayata geçeceği tarih olan 12 Eylül’e iki haftadan daha az bir zaman kaldı.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte, Cardano kurucusu Charles Hoskinson, geçtiğimiz hafta ADA topluluğuna yaptığı canlı yayınında akıllı sözleşmeler güncellemesinin, planlara uygun bir şekilde tam zamanında hayata geçeceğini bildirdi. Ancak maalesef Cardano üzerindeki Cyberpunk projesi Cardano City, teknik problemler nedeniyle NFT’lerinin piyasa sürülmesinin planlanan tarihini daha ileriye taşımak zorunda kaldı. Analizci, bu NFT’ler ile ilgili şu yorumu yaptı: “Cardano City NFT’lerinin aşırı derecede havalı olacağını düşünüyorum. Kuşkusuz bunlar bu yazın en heyecan verici NFT çıkışlarından birini oluşturuyor.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Fiyat Hareketi

ADA fiyatı bu ay son gelişmeler ile birlikte gerçekten etkileyici bir ralli yaşamış ve son zamanların dip seviyesi olan 1 dolar civarından yaklaşık olarak 3 dolara kadar tırmandıktan sonra bir süre boyunca yatay hareket yapmaya başlamıştı.

Ben Armstrong’a göre, bu hareket Cardano için ana akım üzerinde daha da iyi bir konuma gelmesini sağladı ve ADA, yatırımlarının çoğunu Robinhood uygulaması üzerinden yapan Reddit topluluğunun da dikkatini çekti. Geçtiğimiz hafta Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, tüm yatırımlarını Cardano’ya yapacağını açıklamış ve bundan sonra kazandığı ve yatırım yapacağı paraların tümünü Cardano üzerinde toplamayı planladığını söylemişti.

İlgili Haber:  Cardano Kurucusu Hoskinson, ADA ile İlgili Söylentilere Çok Sert Cevap Verdi!

Fiyat tahmini konusuna gelecek olursak, ünlü analizci, Cardano fiyatının bu boğa koşusunda 8 dolar ila 10 dolar arasında bir yere ulaşabileceğini iddia ediyor. Son zamanlarda ADA fiyatı ardı ardına rekorlar kırarak toplam piyasa değerine göre en büyük altcoinler sıralamasında Binance Coin’in (BNB) yerini alıp sıralamada üçüncü konuma yerleşmişti. Binance Coin’in eski konumunu tekrar kazanıp kazanamayacağı konusunu ise zaman gösterecek.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar