18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Ünlü Analist Yakından Takip Ettiği 3 Sürpriz Altcoini Paylaştı!

Önemli Gelişmeler

NFT çılgınlığı devam ederken ünlü analizci Craig Percoco, düşük piyasa değerine ve güçlü temel özelliklere sahip olan, yakından takip ettiği 3 NFT altcoin projesini paylaştı.

blank

Weyu (WEYU)

WEYU, NFT’lerin yeniden satışı alanında özelleşmiş dünyanın ilk çok zincirli platformunu oluşturuyor. Koleksiyon ürünleri, sanat, müzik, içerik, mülk ve daha birçok kavramın tokenize edilmesinin trend haline geldiği günümüzde, WEYU, NFT adaptasyonunun kilit noktasının her ortalama internet kullanıcısına hitap eden kullanımı kolay platformlar olduğunu düşünüyor. Analizci bu altcoin ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Bence WEYU şu anda NFT sektöründeki en büyük sorun olan bağlanılabilirlik ve kullanıcıların için geliştirilen kullanım kolaylılığı alanlarına odaklanıyor.

blank

Analizci ayrıca Weyu’nun tek bir ortamda birden fazla Blockchain erişimine izin veren tek NFT platformu olduğunun da altını çiziyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Verasity (VRA)

Analizcinin listesindeki sıradaki altcoin Verasity (VRA)’dir. Verasity, espor ve video eğlence alanında faaliyet gösteren bir protokol olma özelliği taşıyor. Proje, herhangi bir platformdaki video yayıncılarının reklam gelirlerini, “Proof of View” adlı patentli Blockchain protokolü sayesinde belirgin ölçüde arttırmayı hedefliyor. Analizci bu proje ile ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor: “Bu proje ile birlikte reklam ajansları, verdikleri reklamları gerçek insanların izleyip izlemediğini öğrenebilecek. Bu alanda büyük bir piyasa bulunuyor. Bu alanda yılda 160 milyar dolarlık bir dolandırıcılık yaşandığı düşünülüyor. Bu miktarın %10’unun bile dolandırıcılıktan kurtarılabilmesi durumunda bu proje büyüme sağlayabilir.”

Livepeer (LPT)

2017 yılında piyasaya sürülen Livepeer, tamamen merkezsiz bir şekilde çalışan ilk canlı video yayınlama platformu olarak dikkat çekiyor. Platform, tüm yeni ve eski yayıncılık şirketleri için, merkezi yayın çözümlerine alternatif olacak şekilde, Blockchain tabanlı ve ekonomik olarak verimli bir ortam olmayı amaçlıyor.

Analizciye göre, transkodlama gerektiren tüm video yayınlama servisleri Livepeer’dan yararlanabilir. Analizciye göre, Livepeer tarafından sağlanan düşük maliyetli transkodlama işlemleri sayesinde “kullandığın kadar öde” gibi çok sayıda yeni sistem oluşturulabilir.

Analizci, Livepeer’ın öne çıktığı konular arasında ise, bu merkezsiz ağın transkodlama maliyetlerini düşürerek video tabanlı yeni tip uygulamaların ve yeni video işi modellerinin geliştirilmesine olanak sağlamasını gösteriyor. Kullanıcılar ise Livepeer sayesinde merkezi video servislerine ücret ödemek yerine bilgisayar güçlerini kullanarak kazanç sağlayabilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend