27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Ünlü Analist Yakından Takip Ettiği 3 Sürpriz Altcoini Paylaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT çılgınlığı devam ederken ünlü analizci Craig Percoco, düşük piyasa değerine ve güçlü temel özelliklere sahip olan, yakından takip ettiği 3 NFT altcoin projesini paylaştı.

Binance indirim kodu

Weyu (WEYU)

WEYU, NFT’lerin yeniden satışı alanında özelleşmiş dünyanın ilk çok zincirli platformunu oluşturuyor. Koleksiyon ürünleri, sanat, müzik, içerik, mülk ve daha birçok kavramın tokenize edilmesinin trend haline geldiği günümüzde, WEYU, NFT adaptasyonunun kilit noktasının her ortalama internet kullanıcısına hitap eden kullanımı kolay platformlar olduğunu düşünüyor. Analizci bu altcoin ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Bence WEYU şu anda NFT sektöründeki en büyük sorun olan bağlanılabilirlik ve kullanıcıların için geliştirilen kullanım kolaylılığı alanlarına odaklanıyor.

Binance indirim kodu

Analizci ayrıca Weyu’nun tek bir ortamda birden fazla Blockchain erişimine izin veren tek NFT platformu olduğunun da altını çiziyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Verasity (VRA)

Analizcinin listesindeki sıradaki altcoin Verasity (VRA)’dir. Verasity, espor ve video eğlence alanında faaliyet gösteren bir protokol olma özelliği taşıyor. Proje, herhangi bir platformdaki video yayıncılarının reklam gelirlerini, “Proof of View” adlı patentli Blockchain protokolü sayesinde belirgin ölçüde arttırmayı hedefliyor. Analizci bu proje ile ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor: “Bu proje ile birlikte reklam ajansları, verdikleri reklamları gerçek insanların izleyip izlemediğini öğrenebilecek. Bu alanda büyük bir piyasa bulunuyor. Bu alanda yılda 160 milyar dolarlık bir dolandırıcılık yaşandığı düşünülüyor. Bu miktarın %10’unun bile dolandırıcılıktan kurtarılabilmesi durumunda bu proje büyüme sağlayabilir.”

Livepeer (LPT)

2017 yılında piyasaya sürülen Livepeer, tamamen merkezsiz bir şekilde çalışan ilk canlı video yayınlama platformu olarak dikkat çekiyor. Platform, tüm yeni ve eski yayıncılık şirketleri için, merkezi yayın çözümlerine alternatif olacak şekilde, Blockchain tabanlı ve ekonomik olarak verimli bir ortam olmayı amaçlıyor.

Analizciye göre, transkodlama gerektiren tüm video yayınlama servisleri Livepeer’dan yararlanabilir. Analizciye göre, Livepeer tarafından sağlanan düşük maliyetli transkodlama işlemleri sayesinde “kullandığın kadar öde” gibi çok sayıda yeni sistem oluşturulabilir.

Analizci, Livepeer’ın öne çıktığı konular arasında ise, bu merkezsiz ağın transkodlama maliyetlerini düşürerek video tabanlı yeni tip uygulamaların ve yeni video işi modellerinin geliştirilmesine olanak sağlamasını gösteriyor. Kullanıcılar ise Livepeer sayesinde merkezi video servislerine ücret ödemek yerine bilgisayar güçlerini kullanarak kazanç sağlayabilecek.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar