26 Mayıs 2022, Perşembe
22.6 C
İstanbul

Ünlü Analist Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini Paylaştı ve 5 Altcoine Dikkat Çekti!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin savunucularının tamamı sosyal medya üzerinden merkezsiz finans (DeFi) uygulamaları ile ilgili çevresini bilgilendiren kişilerden oluşmuyor. Bununla birlikte yaşça daha ileri insanlar da kripto paralar ile ilgileniyor.

Binance indirim kodu

Bunlar arasında Florida merkezli emeklilik planlama hizmeti başkanı Craig Kirsner da yer alıyor. Emekli milyonerlerin paralarını korumakla meşgul olan Kirsner, Bitcoin için çok olumlu düşüncelere sahip. Kirsner gönderdiği mesajında düşüncesini şöyle paylaşıyor: “Bence bu yılın sonuna kadar Bitcoin fiyatı 90.000 dolara ulaşacak. BTC arzı sınırlı sayıda bulunuyor ve gerçekten de büyüyen bir teknolojinin önemli bir parçasını oluşturuyor.”

Binance indirim kodu

Diğer Bazı Ünlü İsimler de Bitcoin Fiyatı Hakkında Tahminde Bulunmuştu

Kirsner bu boğa lehine görüşlerinde kesinlikle yalnız da değil. David Gokhstein, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği röportajında Bitcoin fiyatının yakında 85.000 dolara ulaşacağını düşündüğünü söylemişti. ARK Invest kurucusu Cathie Wood ise dünyanın en büyük kripto parasının 500.000 dolardan işlem göreceğini düşünüyor. BTC fiyatı yılın başından bu yana %60 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 47.000 dolar seviyesinin hemen altından bulunuyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Kirsner, Bitcoin dışında belirli 5 altcoin hakkında da boğa lehine görüşlere sahip. İşte o altcoinler ve Kirsner’ın bu altcoinler hakkındaki görüşleri:

Ethereum

“Ethereum’un piyasa değeri bence gelecekte Bitcoin (BTC)’in piyasa değerini geride bırakacak. Bu coin en fazla geliştiriciye sahip ancak aynı zamanda oldukça hantal ve pahalı. Buna rağmen kripto para dünyası Ethereum’a bayılıyor çünkü Ethereum üzerinde her şeyi yapabiliyorsunuz.”

Cardano

“Cardano’nun kripto para dünyasının Rolls Royce’u olduğunu düşünüyorum. 4 yılın ardından verilen sözler nihayet gerçek olacak ve bu beklendiği kadar harika geçeceğini düşünüyorum. Çalışan bir ürün elde edilmeden önce bu kripto paraya 90 milyar dolarlık bir yatırım yapıldı ve bana göre Cardano ileride piyasa dominansı olarak Ethereum’u zorlayan coinler arasında yer alacak.

İlgili Haber:  JPMorgan Orta Vade İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı!

Voyager Token

“Voyager bana göre değer için piyasadaki en iyi platformlardan birini oluşturuyor. Gelecekte bu platformun borsa alanında önemli aktörlerden biri olacağını düşünüyorum. Üstelik bu coin halen erken bir aşamada bulunuyor.”

Terra

“Terra Luna muhtemelen en favori coinimdir. Luna, DeFi, NFT’ler ve borsalar gibi birçok alan için bir ekosistem oluşturuyor.”

Solana

“Bana göre Solana’nın piyasa değeri bir sonraki boğa rallisinde Ethereum’u geçebilir. Solana Blockchain ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi amaçlıyor ve saniyede 50.000 işlem gerçekleştirme iddiası bulunuyor.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar