28 Mayıs 2022, Cumartesi
21.5 C
İstanbul

Ünlü Analistten Dudak Uçuklatan Cardano (ADA) Fiyat Tahmini!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitboy Crypto’dan popüler analizci Ben Armstrong, Cardano (ADA) ile ilgili son haberleri değerlendirdi ve coinin fiyatıyla ilgili bazı tahminlerde bulundu.

Binance indirim kodu

Analizci açıklamalarına şöyle başladı: “Aylar süren spekülasyonların ardından Cardano nihayet hiper verimli, güvenli ve ölçeklenebilir akıllı sözleşmeler sunmaya hazır. Bunun başka bir açıklaması yok. Cardano büyük bir olay için kendini hazırlıyor. Piyasa da buna göre bir cevap veriyor gibi görünüyor.”

Binance indirim kodu

Alonzo Purple Duyurusu ve Topluluk Güncellemeleri

IOHK yetkilisi Nigel Hemsley’nin de açıkladığı gibi Cardano yakın gelecekte ağı üzerinde bir yükseltme gerçekleştirmeyi planlıyor. Projenin 12 Eylül’ye hayata geçmesi bekleniyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analizciye göre Alonzo güncellemesinin getirdiği en büyük yenilikler akıllı sözleşmeler ve DeFi olsa da, güncellemeyle birlikte tokenizasyon ve NFT gibi konseptlerin de desteklenme hedefi bulunuyor. Buna ek olarak, Ethereum üzerindeki ERC20 tokenlerine de Cardano Blockchain’i üzerinde kaldıraç uygulanabileceği konuşuluyor.

Cardano (ADA) Fiyat Hareketleri ve Analizcinin Fiyat Tahmini

Armstrong’a göre, 13 Ağustos tarihiyle ilgili Cardano topluluğu arasında geçtiğimiz hafta boyunca bazı söylentiler dolaşıyordu. Cardano fiyatı Cuma günü %16 artarken yedi günlük performansı ise %45 artış oldu. ADA’nın bir aylık performansı pozitif yönde %61 iken yılın başından bu yana ise ADA %1.365 değer kazandı.

Dün ise Cardano fiyatı, tarihinde ikinci kez 1.5 dolardaki direnç noktasını kırmayı başardı. Bu seviye Mart ayında tam 4 kez denenmiş ancak başarısız olunmuştu. Bu direncin üstüne ilk çıkış Mayıs ayında gerçekleşmiş ve ADA fiyatı 2.46 dolara kadar yükselmişti. Analizci durumu şöyle değerlendirdi: “Asla FOMO hissine kapılmayın. “Hard fork combinator” gerçekleşmesine yakın söylentiler ile satın alır haberler çıkınca satarım gibi düşünmeyin çünkü aynısını Ethereum’un Londra hard fork’unda da düşünenler oldu ancak sonunun nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz.”

İlgili Haber:  Ethereum ile Cardano Arasındaki Yarışta Büyük Gün Geldi! Cardano (ADA) Fiyatı, Alonzo Güncellemesi Öncesi %17'den Fazla Yükseldi!

Analizci, ADA fiyatının 1.25 dolar üzerinde kaldığı sürece ADA için boğa lehine bir hava bulunduğunu söylemenin mümkün olduğunu iddia etti. Ayrıca analizciye göre, mainnet’e entegrasyon işlemi gerçekleşirse ADA fiyatı ilk olarak 5 dolara, oradan ise boğa koşusunun sonuna doğru 8 dolara kadar çıkabilir.

Cardano fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %9.68’lik yükselişiyle 2.20 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar