29 Mayıs 2022, Pazar
22.6 C
İstanbul

Ünlü Bitcoin Milyarderine Göre, BTC Fiyatı Yıl Sonunda 100 Bin Dolara Ulaşacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin milyarderleri Winklevoss ikizler ve Tim Draper, “Jurassic Park”ı gerçeğe dönüştürmeyi ve bu süreçte atmosferi karbondan arındırmayı amaçlıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Cameron ve Tyler Winklevoss, Colossal girişimi için düzenlenen 15 milyon Dolarlık bir finansman turuna katkı sundu.
  • Colossal, “Tüylü Mamut”u yeniden canlandırmayı ve atmosferi karbondan arındırmayı amaçlıyor.
  • Ayrıca Cameron Winklevoss, bu yıl sonu için 100.000 Dolarlık bir Bitcoin fiyat tahmini verdi.

Bitcoin milyarderleri Winklevoss ikizler ve Tim Draper, soyu tükenmiş tüylü mamutları yeniden canlandırmayı amaçlayan bir girişim için 15 milyon Dolarlık bir finansman turuna katkı sağladı.

Binance indirim kodu

Söz konusu üçlü, atmosferin karbondan arındırılmasına yardımcı olmak için bir zamanlar tüylü mamutların otladığı ekosistemleri restore etmeyi amaçlayan Colossal girişiminin, finansman turuna destek verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Legendary Pictures’ın kurucusu Thomas Tull tarafından yönetilen finansman turu, Gemini borsasının kurucu ortakları Cameron ve Tyler Winklevoss ve risk sermayedarı Tim Draper da dahil olmak üzere çeşitli kripto para milyarderlerinin desteğini aldı.

Colossal Nedir?

Colossal, nesli tükenmekte olan Asya fili üzerinde, soyu tükenmiş tüylü mamutun özelliklerini yeniden canlandırmak için “gen düzenleme teknolojisini” kullanmayı planlıyor. Proje lideri Church, embriyoları yapay rahimlerde veya Asya ve Afrika fillerinin rahimlerinde büyütmeyi amaçlıyor.

Cameron Winklevoss, girişime büyük bir destek veriyor. Milyarder yatırımcı, bu projenin nesli tükenmiş hayvanlar için “Jurassic Park” tarzı bir geri dönüş sağlayabileceğini söyledi.

Bitcoin Fiyatı, 100.000 Dolara Ulaşacak!

Sonrasında daha bilindik bir konuya geçen Cameron Winklevoss, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 Dolara ulaşmasını beklediğini dile getirdi. Winklevoss, ayrıca, yeni yükselmeye başlayan NFT endüstrisinin, “önümüzdeki on yılda multi trilyon Dolarlık bir varlık sınıfı” olacağını söyledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar