4 Temmuz 2022, Pazartesi
23.6 C
İstanbul

Ünlü CEO: Terra ve Avalanche ile Birlikte Bu Üç Altcoin 2022’de Parlayacak!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 6 ay önce

Binance indirim kodu

Real Vision CEO’su Raoul Pal, birinci katman (Layer-1) çözümlerin ve birlikte çalışabilir (interoperable) blok zincirlerin 2022’de parlayacağını beklediğini belirtti.

Binance indirim kodu

Raoul Pal CoinMarketCap’e verdiği röportajda, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) kripto pazarın gelenekselleri haline geldiğini ve “temel yatırım araçları” olarak hareket ettiğini söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

“Ethereum, geliştirici ve yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük ve en sağlam ağ. Bu da onu temel yatırımlarınızdan biri yapıyor. Bitcoin de yine aynı şekilde bir diğer temel yatırım aracı işlevi görüyor.”

Real Vision CEO’su, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte 2022’de parlayacak diğer beş altcoinin Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Quant (QNT) olacağını söyledi.

“Terra, Avalanche ve Solana katman-1 çözümler olarak ön plandalar. Sanırım 2022 blok zincirlerin birlikte çalışabilirlik (interoperable) yılı olacak, bu yüzden bu fırsatları verebilecek Polygon ve Quant gibi platformlar akla geliyor”.

Pal ayrıca 2022’nin merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve sosyal tokenlar için yükseliş yılı olmasını beklediğini söyledi.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere bankalar ve devlet varlık fonları gibi büyük yatırımcıların kripto paraları daha fazla benimsemesini beklediğini söyledi.

“Bankaların esasen kripto paraları bilançolarına değil de, ticaret platformlarına alacağını düşünüyorum. Daha fazla emeklilik fonu ve kurumsal yatırımcı göreceğimizi düşünüyorum” dedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar