7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Ünlü CEO, “Ethereum Killer” Olduğunu Düşündüğü 4 Altcoini Paylaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto paraların tarihi yükselişinden sonra gelen duraklama dönemiyle birlikte bazı yatırımcılar, tarihin tekerrür edeceğinden ve dijital varlıkların 2017 sonundakine benzer bir çöküş ile karşı karşıya kalabileceğinden çekiniyor.

Binance indirim kodu

Ancak Ether Capital CEO’su Brian Mosoff’a göre bu endişeler, Çin’in Cuma günü dijital varlıklara karşı yinelediği sıkı tedbirlere rağmen abartılıyor.

Binance indirim kodu

Ünlü CEO, kendi görüşüne göre “Ethereum Killer” olduğunu düşündüğü 4 altcoini paylaştı. Mosoff, paylaştığı altcoinlerden yalnızca Polkadot’un kendi portföyünde yer aldığını belirtti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Polkadot

Brian Mosoff: “Oldukça güvenli hale gelen Ethereum, Polkadot’un piyasaya çıkarken belirlediği hedefine halihazırda ulaşmış gibi görünüyor. Buna rağmen, Polkadot’un bu konuda başarılı olamayacağını da söylemiyorum. Proje gerçekten de yüksek profilli ve eşsiz bir topluluğu bulunuyor. DOT halen gelişiminin erken aşamalarında yer alıyor. Polkadot ağı henüz tam teşekküllü bir şekilde çalışmıyor. Henüz akıllı sözleşmeler ve yan zincir özellikleri tam olarak hayata geçirilmedi. Bu altcoinin Ethereum’un rakiplerinden biri olduğu için takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Solana

Brian Mosoff: “Blockchain’lerin merkezi ya da merkezsiz olması gerektiğinden bahsedilir. Ancak belki de bu durum da bu kadar siyah ve beyaz değildir. Belki de arada bir yerde bulunan Blockchain’ler de vardır. Bu yüzden kripto para topluluğunda konuşulan, ‘ya merkezi bir zincirsindir ya da merkezsiz’ anlayışı yanlış olabilir. Bu yüzden Solana’nın da arada bir yerde yer aldığını düşünüyorum. Çünkü platformlar merkezsiz olmaya çabalarken ölçeklenebilirlik özelliklerini kaybediyorlar.”

Avalanche

Brian Mosoff: “AVAX gerçekten de yüksek profilli bir geliştirici ekibine sahip. Ayrıca son zamanlarda fiyatında da bir ralli yaşadı. Avalanche, merkezsiz finans sektöründe adından söz ettirmeye başladı. Proje, Ethereum’un sahip olduğundan daha yüksek bir ölçeklenebilirliğe sahip olsa da, bana göre halen ‘başarılı mı olacak yoksa yok mu olacak’ ikileminde yer alıyor.

İlgili Haber:  Ethereum (ETH), Solana (SOL), Fantom (FTM) - Altcoin Fiyat Analizi - 26 Aralık

NEAR Protocol

Brian Mosoff: “NEAR Protocol, bu listede yer alıp Ethereum’a en çok benzerlik gösteren altcoin olma özelliği taşıyor. Aslına bakılırsa NEAR, Ethereum 2.0’ın ulaşmak istediği noktada yer alıyor. Gökkuşağı köprüsü adı verdikleri karam ile birlikte varlıklar Ethereum’dan NEAR’a ya da NEAR’dan geri Ethereum’a aktarılabiliyor.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar