25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Ünlü CEO, 2022 Yılı İçin Favori 10 Metaverse Altcoinini Paylaştı!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Yat Siu, insanların avatar kullanarak birbirleriyle iletişime geçtiği sanal bir dünya olan Metaverse’i ülkelere benzetiyor.

Binance indirim kodu

Analist: “Metaverse Terimi, Blockchain Teknolojisi ile Birlikte Kullanıldığında Anlam Kazanıyor!”

Animoca Brands başkanı ünlü isim, düşüncelerini şöyle aktardı: “Metaverse’ü, gerçek dijital mülkiyet hakları ile desteklenen sanal bir ülke olarak tanımlıyoruz. Metaverse’ün bir parçasına sahip olmadan gerçek Metaverse deneyimi yaşayamazsınız. Bu yüzden Blockchain çok önemli. Blockchain teknolojisi ile birlikte dijital varlıklarınıza bağımsız bir şekilde sahip olabiliyorsunuz çünkü bu teknolojide bir platform yerine topluluğun sözü geçiyor.”

Binance indirim kodu

Buna ek olarak Yat Siu, bireysel bir yatırımcı olarak Metaverse sektörüne giriş yapmak için satın aldığı 10 altcoini de açıkladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Siu, Metaverse sektörüne giriş yapabilmek için iki farklı yol olduğunu belirtti. Ünlü CEO’ya göre mikro seviyede yatırımcılar The Sandbox’un SAND tokeni gibi oyun içi para birimlerine yönelebiliyorlar. SAND fiyatı bu yıl %14.000’den fazla değer kazanmıştı. Siu, düşüncelerini şöyle dile getirdi: “SAND boğa lehine gözüküyor çünkü dünyada en çok alınıp satılan kripto paralardan birini temsil ediyor. Altcoinin topluluğu da oldukça güçlü gözüküyor ve son derece hızlı büyüyor.”

Buna ek olarak analiste göre bireysel yatırımcılar bu oyun projelerinin geliştirildiği Blockchain’lerin kendi tokenlerini de satın alabilir. Siu, Polygon ve Flow gibi projelere yatırım yapılması durumunda makro seviyede bir portföy çeşitlendirilmesi sağlanabileceğine inanıyor: “Portföyünüzü çeşitlendirebilmek için çok sayıda yol bulunuyor. Örneğin MATIC ve FLOW coinleri makro düzeyde bu sektöre adım atmanızı sağlıyor.

İşte Siu’nun listesindeki 10 altcoin ve bu kripto paraların 2021 yılında gösterdikleri performanslar.

The Sandbox

Token: SAND

Fiyat: 5.25 dolar

Yıllık getiri: %14.500

Solana

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB), Tezos (XTZ) - Altcoin Fiyat Analizi - 28 Ekim

Token: SOL

Fiyat: 184 dolar

Yıllık getiri: %12.000

Polygon

Token: MATIC

Fiyat: 2.14 dolar

Yıllık getiri: %12.000

Harmony

Token: ONE

Fiyat: 0.20 dolar

Yıllık getiri: %4.500

Tower

Token: TOWER

Fiyat: 0.07 dolar

Yıllık getiri: %1.000

Hedera

Token: HBAR

Fiyat: 0.27 dolar

Yıllık getiri: %750

Revv Motorsport

Token: REVV

Fiyat: 0.18 dolar

Yıllık getiri: %200

Flow

Token: FLOW

Fiyat: 8.90 dolar

Yıllık getiri: %7

Immutable X

Token: IMX

Fiyat: 5.22 dolar

Yıllık getiri: -%7

Gamee

Token: GMEE

Fiyat: 0.28 dolar

Yıllık getiri: -%35

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend