28 Mayıs 2022, Cumartesi
21.5 C
İstanbul

Ünlü CEO’dan Dalga Geçer Gibi Bir Açıklama Geldi: “Bitcoin Fiyatı Ancak Bu Seviyeye Düşerse BTC Alırım!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Euro Pacific Capital CEO’su ve bir altın aşığı olan Peter Schiff, Bitcoin (BTC)’e olan nefreti ile tanınıyor. Ancak Schiff, erken aşamalarda BTC satın alsaydı şimdiye kadar özel bir jet satın alabileceğini de kabul etti.

Binance indirim kodu

Peter Schiff, Erken Dönemde Bitcoin Satın Alması Gerektiğini Kabullendi

Her ne kadar kripto para topluluğu Schiff’e olan tepkisini her daim gösterse de, Schiff’in BTC ile ilgili görüşleri aynı zamanda belirli zamanlarda mantıksal da olabiliyor. Ünlü CEO ayrıca bu görüşlerini çok sayıda kripto para destekçisi ile de paylaşıyor.

Binance indirim kodu

Schiff, kısa bir süre önce attığı Tweet’inde, ilk duyduğu zaman Bitcoin satın alması gerektiği konusunda hayıflandı. Ünlü CEO, erken dönemde BTC satın alsaydı, bu BTC’yi son rekor olan 65.000 dolar seviyelerinde satarak kendisine özel bir şey alabileceğini iddia etti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Schiff, daha önce yaptığı açıklamalarında Bitcoin’e karşı olduğunu söylemişti. Ünlü CEO, Bitcoin için güvenilmez bir varlık depolama aracı ve içsel bir değeri olmayan bir varlık sınıfı şeklinde konuşmuştu: “Paranın bir tür emtia olması gerekiyor. Kendi içerisinde gerçekten de bir değere sahip olması lazım. Sadece borsa amacıyla ya da kullanım amacıyla bu iş olmaz.

Hangi Seviyeden BTC Satın Alacağına Ünlü CEO’dan Dalga Geçer Gibi Cevap Geldi

Schiff, hangi olayın kendisine Bitcoin aldırabileceği sorusuna ise, mevcut piyasa fiyatlarında “parasını dijital para birimlerine harcamayacağı” şeklinde cevap verdi: “Bitcoin için 33.000 dolar, 34.000 dolar seviyeleri konuşuluyor. Kendi 34.000 dolarımı ya da daha fazlasını tek bir Bitcoin için harcamazdım. O parayla birçok farklı şey satın alabilirim.

Ünlü CEO ayrıca Bitcoin fiyatının 1 doların altına inmesi durumunda nihayet BTC satın alabileceğini de kinayeli bir şekilde aktardı: “Yani, eğer fiyat yeterince ucuzlarsa, belki 1 doların altına inerse, bu koşul ile yine belki 1 adet BTC satın alabilirim. Bilmiyorum.

İlgili Haber:  Ünlü Bitcoin Eleştirmeni: "Altcoin Fiyatları Bir Gecede Yerle Bir Olabilir!"

Fiyatın bir doların altına inmesi durumunda bir Bitcoin destekçisi olup olmayacağı sorusuna ise Schiff, bu fiyatlarda bile BTC ile ilgilenmeyeceğini açıkladı. Ünlü CEO, bu görüşünü ise BTC’nin bir emtia olmamasına bağladı. Schiff, dünyanın en büyük kripto parası ile ilgili, en az BTC savunucularının attığı sıklıkla Tweet atmasıyla tanınıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar