29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

Ünlü CEO’nun Tweet’iyle Binance Coin (BNB) Fiyatı Ani Yükseliş Gösterdi!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son güncelleme: 5 ay önce

Binance indirim kodu

Binance, yayınladığı basın duyurusunda, Singapur Borsası (SGX) eski baş denetim yetkilisi Richard Teng’in, Binance’ın Singapur operasyonların yeni CEO’su olarak atandığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Binance, Şirketin Singapur’daki Operasyonlarının Başına Richard Teng’i Getirdi

Teng’in daha önce Abu Dhabi Global Market (ADGM)’in finansal hizmetler denetim otoritesinin CEO’luğunu yapmıştı. Teng ayrıca Singapur’un finansal otorite kurumunda 10 yıldan uzun bir süre çalışmış.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Atanmasına yorumda bulunan Teng, kripto para ve Blockchain adaptasyonunun yükseliş kaybettiği bu günlerde, sektör oyuncularının kanun yapıcılar ile daha çok birlikte çalışarak denetim alanına odaklanmaları gerektiğini söyledi: “Blockchain ve kripto para teknolojilerinin hızlı bir şekilde ana akım tarafından benimsendiği günlerden geçiyoruz. Bununla birlikte kişiler, kurumlar ve ülkeler arasındaki anlayış oranının da artması gerekiyor. Sektör liderleri ve politikacılar ile, bu denli bir hızla büyüyen endüstri alanında birlikte çalışmak istiyoruz ve böylece piyasadaki büyümenin sürekliliğini sağlamayı amaçlıyoruz.”

Bununla birlikte, borsanın CEO’su Changpeng Zhao (CZ) yaptığı açıklamasında Teng’in atamasının, şirketin yeni ortaklıklar kurmasını ve inovasyon alanlarını destekleyeceğini söyledi.

Binance Singapur aracılığıyla yatırımcılar Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin (BNB) alım satımı yapabiliyorlar. 2019 yılında kurulan platform, Xfers Direct aracılığıyla Singapur doları ile para yatırma ve para çekme hizmeti veriyor.

Bu yeni atama Binance şirketinin küresel olarak denetimsel gerekliliklerine odaklanmasına paralel şekilde gelişti. Son zamanlarda Binance, kara para aklama olaylarına aracı olduğu ve kripto para dolandırıcılığına zemin hazırladığı iddiasıyla denetleyici kurumların hedefi olmuştu.

Changpeng Zhao’nun Tweet’inin Ardından BNB Sert Yükseldi!

Şirketin CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden BNB’yi övdü. CZ, Tweet’inde takipçilerinin “5 ile ilgili numaraları” sevdiğini söyledi.

Ünlü CEO’nun Tweet’inin ardından Binance Coin Fiyatı son 24 saatte neredeyse %10 değer kazandı ve son 7 günde ise %18’lik bir yükseliş gösterdi.

İlgili Haber:  Binance Coin (BNB) Piyasa Değeri 27 Milyar Dolara Ulaşırken Fiyatı 200 Dolara Yaklaştı

Bu yazının yazıldığı anlarda BNB fiyatı 502 dolardan işlem görüyor.

Bazı kaynaklar, Binance borsasının devlet fonları aracılığıyla 200 milyar dolarlık bir değerleme ile yatırım ve koruma sağlamayı amaçlıyor. Singapur en muhtemel adaylar arasında yer alıyor. Singapur’un bağımsız fonu Temasek’in alt dallarından biri olan Vertex Ventures Binance Singapur’a yatırım yaptı.

Bitcoin fiyatının 50.000 doların üstüne çıkması altcoinlerin de hareketlenmesine neden oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend