12 Ağustos 2022, Cuma
23.7 C
İstanbul

Ünlü Komedyen ve TV Sunucusu, Solana’nın Yeni Yüzü Oldu!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ünlü komedyen ve TV sunucusu Steve Harvey, Twitter profil resmini değiştirdikten sonra Solana (SOL) tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Komedyen Steve Harvey, profil resmine Solana Monkey Business NFT’sini koydu.
  • Bu gelişmenin ardından Solana, tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

CoinGecko’ya göre Solana, bir ay önce yaklaşık 37 Dolar fiyatında idi; SOL, bugün ise 197 Dolar fiyatına ulaştı. Bu, Solana için yeni bir tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olarak kaydedildi. Hatta komedyen ve televizyon sunucusu Steve Harvey bile “Solana Yazı” akımına kapıldı.

Binance indirim kodu

Solana: “Ethereum Katili”

Ünlü komedyen Harvey, Twitter profil resmini Solana Monkey Business koleksiyonundan bir NFT ile değiştirdi. Söz konusu koleksiyon, 5.000 pikselli maymun görselinden oluşuyor. Solana Monkey Business koleksiyonu, Ethereum blok zincirine dayanan Bored Ape Yacht Club’a bir rakip olarak görülebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Solana, her alanda Ethereum ile mücadele etmeye hazır görünüyor. “Ethereum katili” olarak nitelendirilen Solana, şu anda Ethereum’dan daha enerji verimli bir blok zinciri ağı olduğunu ve daha az ücretle çok daha büyük hacimli işlemleri gerçekleştirebildiğini savunuyor.

Solana’daki NFT Etkinliği

Solanalysis’ten alınan verilere göre, Solana’daki NFT koleksiyonları geçen hafta yaklaşık 94 milyon Dolar değerinde işlem hacmi üretti. Solana Monkey Business, bu yazı itibariyle yedi günlük 6.2 milyon Dolar değerinde bir hacme sahip. Son olarak; bir rapçi ve YouTuber olan KSI da bugün Twitter hesabındaki profil resmini Solana Monkey Business NFT’si ile değiştirdi.

Öte yandan ünlü komedyen Steve Harvey, profil resmini Solana Monkey Business NFT’si ile değiştirme kararı hakkında herhangi bir tweet atmadı.

Bu, Harvey’nin NFT’ler veya kripto dünyası ile ilk teması değil. Harvey, Mayıs ayında, bir hayır kurumuna fayda sağlamak için kendi NFT’lerini satacağını ve bu amaçla NFT pazar yeri Rarible ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar