29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

Ünlü Kripto Uzmanı: “Bitcoin Aralık Ayında 100.000 Dolara, Ethereum 10.000 Dolara Fırlayacak!”

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Kripto para hayranı Raoul Pal, kripto para piyasası ile ilgili boğa lehine tahminlerini açıkladı ve bununla birlikte çok sayıda destek mesajı aldı.

Binance indirim kodu

Raoul Pal görüşlerini Blockchance Konferansı’nda dile getirdi.

Binance indirim kodu

Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum ile İlgili Tahminlerini Açıkladı

Goldman Sachs’ın eski risk fonu yöneticilerinden biri olan ve ayrıca Real Vision’un da kurucusu Pal, kripto para sektörü ile ilgili boğa lehine yorumlar yapmasıyla tanınıyor. 3 Aralık tarihinde yaptığı açıklamalarında da Pal, herhangi bir sürpriz yapmadı. Pal, Bitcoin fiyatının ne zaman 100.000 dolara çıkabileceği sorusuna “Aralık ayında yaşanacağına inanıyorum” şeklinde cevap verdi. Pal, bu tahmininin gerçekten de 2021 yılı için olduğunu doğrulamasının ardından konferans salonunda yoğun bir alkış dalgası yaşandı. Buna ek olarak Pal, Ethereum ile ilgili ise şunları söyledi: “Ethereum’un ise bu yıl 10.000 doların üstüne çıkacağını düşünüyorum.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Kripto para hayranı Pal, boğa lehine olan fiyat tahminlerinin ardından ayrıca bazı temel yapıtaşları ile ilgili de görüş bildirdi. Pal, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’un “borç al, Bitcoin satın al” Bitcoin stratejisini desteklediğini belirtti. Pal, dünyada herhangi bir risksiz yatırım olmadığını söyledikten sonra tüm teknolojiler içerisinde kripto paraların en yüksek hızla büyüyen sektör olduğunu iddia etti.

Tesla’ma Bindiğimde Bir Metaverse’ün İçerisinde Olduğumu Hissediyorum”

Pal’ın yaptığı yorumlar arasında tabii ki Metaverse de vardı. Ünlü uzman, konuyla ilgili olarak kafasında iki farklı düşünce olduğunu söyledi. Pal’a göre Metaverse, insanların birbiri ile bağlantı kurmalarını anlamlı bir yöntemle sağlayacak olmasının yanında gelir elde etmek için de tamamen yeni farklı kapılar açabilir. Pal konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Artık yalnızca gezegen olan Dünya üzerindeki kaynaklar ile sınırlı kalmak zorunda değiliz.”

İlgili Haber:  Analist: "Bu Gelişme ile Birlikte Ethereum Fiyatı 4.900 Dolara Fırlayacak!"

Pal’a göre ayrıca Metaverse’ün tek bir sahibi olmamalı: “Bu, Metaverse’ün temel mantığına aykırıdır. Dijital dünya, günlük hayatlarımıza sinsi sinsi giriyor. Bu da aslında kademeli olarak gerçekleşiyor. Tesla aracıma bindiğimde, aslında bunun da bir Metaverse olduğunu anladım.

Pal her ne kadar paralel evrenlere pozitif bir şekilde yaklaşsa da, ünlü kripto para hayranının birtakım şartları da bulunuyor: “Metaverse üzerinde verilerimiz kontrol edilmeden deneyimler yaşayabilmemiz gerekiyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend