27 Mayıs 2022, Cuma
25.2 C
İstanbul

Ünlü Rapçi Snoop Dogg, Ethereum Tabanlı NFT Oyunu Sandbox ile Ortaklık Kurdu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Ünlü rapçi Snoop Dogg, Ethereum tabanlı popüler NFT oyunu Sandbox ile bir işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ünlü rapçi Snoop Dogg, Ethereum tabanlı NFT oyunu The Sandbox ile işbirliği yaptığını duyurdu.
  • Bu haftanın başlarında Snoop Dogg’un, tahmini 17 milyon Dolarlık bir NFT koleksiyonu olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Bu haftanın başlarında, ünlü rapçi Snoop Dogg’un 17 milyon Dolarlık bir Ethereum cüzdanına sahip olduğu ve büyük bir NFT koleksiyonunu bu cüzdanda sakladığı ortaya çıktı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Snoop Dogg ve Sandbox Ortaklığı

Bugün ise Snoop Dogg, Ethereum tabanlı NFT oyunu The Sandbox ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Snoop Dogg, söz konusu oyunda özel temalı bir “alana” sahip olacak. Ayrıca oyun içi bir konser düzenlenmesi ve bu konserle birlikte bir de NFT airdrop’u yapılması planlanıyor.

Snoop Dogg, söz konusu haberi ilk olarak Çarşamba gecesi verdi ve Twitter takipçilerini “Cüzdanı takip etmeye” davet etti. OpenSea pazarındaki Cozomo de’ Medici cüzdanına bakıldığında ise The Sandbox tarafından oluşturulan Snoop Dogg Private Party Pass NFT’sinin bu cüzdanda olduğu ortaya çıktı.

Snoop Dogg’un 17 Milyon Dolarlık NFT Hazinesi

Snoop Dogg ayrıca yayınladığı bir açıklamada, “Her zaman hayranlarımla bağlantı kurmanın yeni yollarını arıyorum; ve The Sandbox ile de bunun oldukça farklı ve teknolojik yöntemlerini oluşturacağız. Bu online deneyimi bir sonraki seviyeye taşımak için oyuncuların oyun deneyimlerine entegre edebilecekleri yeni bir Dogg tarzı NFT setimiz olacak.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca DappRadar’ın portföy aracı, Snoop Dogg’un NFT cüzdanının 17 milyon Doların üzerinde bir değere sahip olduğunu ortaya koyuyor. Ünlü rapçinin öne çıkan NFT koleksiyonları arasında ise 4.6 milyon Dolar değerinde olduğu tahmin edilen dokuz adet CryptoPunks NFT’si yer alıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar