10.5 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

SHIB Çılgınlığı Devam Ediyor: Paris’teki Ünlü Restoran, Shiba Inu ile Ödeme Almaya Başladı

Önemli Gelişmeler

Paris’teki ünlü bir restoran, Shiba Inu (SHIB) ile ödeme almaya başladı. Restoran, SHIB sayesinde müşteri hareketliliğinde önemli ölçüde artış yaşandığını belirtti.

blank

Haberin Özeti

  • Fransa, Paris’teki “Le Bistrot d’Eleonore et Maxence” adlı ünlü bir restoran, Shiba Inu’yu (SHIB) bir ödeme yöntemi olarak kabul eden büyük işletmeler listesine katıldı.
  • Restoran, SHIB sayesinde müşteri hareketliliğinde önemli ölçüde artış yaşandığını belirtti.

Fransa, Paris’teki “Le Bistrot d’Eleonore et Maxence” adlı ünlü bir restoran, Shiba Inu’yu (SHIB) bir ödeme yöntemi olarak kabul eden büyük işletmeler listesine katıldı.

blank

Shiba Inu ile Ödeme Yaparak Bir Akşam Yemeği Yiyebilirsiniz

Haber, bölgenin yerel bir sakini ve bir kripto para yatırımcısı olan Natheno Davy tarafından sosyal medyada paylaşılan bir video ile yayıldı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Davy, videoyu çekmeden önce SHIB’nin ödeme yöntemi olarak kabul edilip edilmediğini net olarak öğrenmek için restorandan bilgi aldığını söyledi. Davy, “Tam o anda, dört kişilik bir grup öğle yemeğini Shiba Inu kullanarak ödedi. Bu tam bir sihirdi!” diye konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Davy daha sonra arkadaşlarıyla restoranı tekrar ziyaret etti ve SHIB ile 250 Euro (yaklaşık 290 Dolar) değerinde bir sipariş için ödeme yaptı. Video sosyal medya platformlarında viral hale geldi; ve restoran da bu haberin yayılmasının ardından müşteri hareketliliğinde büyük bir artış yaşandığını doğruladı.

Davy ise deneyimli bir yatırımcı olarak Shiba Inu’nun kariyeri boyunca yaptığı en iyi yatırım olduğunu açıkladı.

SHIB’in Popülaritesi Artmaya Devam Ediyor

SHIB’nin ana akım olarak benimsenmesi, yeni yatırımcılardan destek almaya devam eden bir boğa koşusunun doğrudan bir sonucu olarak değerlendirilebilir. Şu dakikalarda SHIB, dokuzuncu en büyük kripto para konumunda ve en büyük rakibi Dogecoin’in (DOGE) bir sıra önünde yer alıyor.

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB) Bir Haftada %385 Değer Kazandı: İşte Nedeni!

Öte yandan gerçek kimliği bilinmeyen bir kişi Ağustos 2020’den bu yana 44 kez SHIB satın aldı ve hâlâ da almaya devam ediyor. Bu kişi, şu anda 5.63 milyar Dolar değerinde olan 70.200.003.107.594 SHIB tokeni biriktirdi. Evet, bu sayıyı okuması biraz zor…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend