8 Ağustos 2022, Pazartesi
26.7 C
İstanbul

Ünlü Yatırımcı: Algorand Ethereum’un Yerini Alarak Kripto Piyasasının Google’ı Olacak!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, Algorand’ın (ALGO), tıpkı Google’ın internetin ilk günlerindeki gibi kripto endüstrisindeki önde gelen rakiplere meydan okuyacağını iddia ediyor.

Binance indirim kodu

Scaramucci yakın zamanda yaptığı bir röportajda, birçok rakibinin yerini alacağını düşündüğü için ALGO’ya büyük yatırım yaptığını söylüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

“Şu anda Algorand’da çeyrek milyar dolarım var. Bence Algorand kripto pazarın Google’ı olacak.”

Ünlü yatırımcı sözlerine şöyle devam etti;

Biz gençken AltaVista kullanarak internete giriyorduk. Lycos, America Online kullanıyorduk. Hatta Prodigy vardı, belki hatırlarsanız. Sonra, işte 1998’de Google adında bir şirket ortaya çıktı ve insanlar ‘Neden buna ihtiyacım var ki? İnternete erişmek için tüm bu diğer araçlara sahibim’ dedi ve sonra insanlar Google’ın daha hızlı olduğunu farketti. Makine öğrenmesi var, algoritmalar daha yaygın vs. Sonrasını zaten biliyorsunuz. Google herkesi geride bıraktı. İşte aynı şey Algorand için de olacak.

Algorand, geliştiricilerin finansal hizmetler için merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasını sağlayan hisse kanıtı (PoS) tabanlı blok zinciridir. Algorand’ın akıllı sözleşme platformu, işlemleri daha düşük bir maliyetle hızlandırmayı amaçlıyor. Bu özelliklerinden dolayı Algorand da tıpkı Solan ve Avalanche gibi “Ethereum Killer” olarak görülüyor.

Scaramucci kurumsal firmaların ileride DeFi’ye olan ilgisinin artacağına vurgu yaparak şöyle devam etti;

Bence nihayetinde büyük şirketler piyasanın tokenleştirme tarafına geçtiğinde ve DeFi (merkezi olmayan finans) dünyasında çalışmaya başladıklarında, Algorand gibi ölçeklenebilir, güvenli ve nihayetinde merkezi olmayan bir şeye ihtiyaç duyacaklar. Algorand benim için gelecek. Sadece gitgide daha fazla insanın derinlemesine durum tespiti yapması ve onu seçme kararı alması gerekecek.

Scaramucci Aralık ayında CNBC’ye verdiği röportajda, Algorand’ın bugünün önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un yerini alabileceğini söylemişti.

İlgili Haber:  XRP Fiyatı %17 Arttı; Stellar ise Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bu haberin girildiği esnada, ALGO 1.4 dolardan işlem görüyordu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar