28 Mayıs 2022, Cumartesi
21.5 C
İstanbul

Uzman Analist Potansiyel Gördüğü 10 Kripto Parayı Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Son birkaç ay birçok kripto para için zorlu geçti ancak geçtiğimiz hafta piyasalar ciddi anlamda kötü günler yaşadı. Kripto paraların çoğunun fiyatları %10 ila %30 değer kaybetti.

Binance indirim kodu

Sosyal medyada ayı piyasası söylentileri kol gezerken birçok kripto para uzmanı ise iyimser görüşler sergilemekte kararlı görünüyor. Dijital varlık yönetimi şirketi Arca’nın CIO’su olan Jeff Dorman, fiyatları düşmesine rağmen güçlü temel gelişmeler gösterdiğini düşündüğünü 10 altcoini sıraladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank
  1. Aave

Kısa isim: AAVE

Mayıs ayı ortalarından bu yana düşüş: ~%65

Olumlu gelişmeler: AAVE’nin TVL değeri 2021 yılının başlarına göre %300 arttı ve 10 milyar dolar ile zirveye ulaştı.

  1. Yearn Finance

Kısa isim: YFI

Mayıs ayı ortalarından bu yana düşüş: ~%55

Olumlu gelişmeler: Yearn Finance, yılın ikinci çeyreğinde gelirlerini bir önceki çeyreğe göre 4 kat arttırdı. Şirketin yönettiği para miktarı 4 milyar doları aştı.

  1. Axie Infinity

Kısa isim: AXS

Mayıs ayı ortalarından bu yana düşüş: ~%50

Olumlu gelişmeler: Mayıs ayında 28 milyon dolarlık bir hacme ulaşan Axie, 27 Haziran’da 6 milyon dolarlık hacmiyle rekor kırdı ve ayrıca günlük aktif kullanıcı sayısı da rekor kırdı.

  1. Chiliz

Kısa isim: CHZ

Nisan ayının ortalarından bu yana düşüş: ~%68

Olumlu gelişmeler: Dorman’a göre CHZ Haziran ayında yaklaşık 30 milyon dolar gelir elde etti ve 6 aylık zaman diliminde %200’ün üzerinde büyüdü. Şirket büyük futbol kulüpleriyle, NBA takımlarıyla ve daha birçok spor şirketiyle anlaşmalar imzaladı.

  1. Polygon

Kısa isim: MATIC

Mayıs ayı ortalarından bu yana düşüş: ~%54

Olumlu gelişmeler: Dorman’a göre MATIC, adres sayısında, işlem sayısında ve ağ gelirinde rekor artış gösterdi.

  1. Arweave

Kısa isim: AR

İlgili Haber:  Grayscale Araştırma Direktörü Bitcoin ve Ethereum Dışında Takip Ettiği 5 Kripto Parayı Açıkladı

Mayıs ayının ortalarından bu yana düşüş: ~%70

Olumlu gelişmeler: Dorman AR işlemlerinin 25 Haziran’da zirve yaparak bir önceki rekordan %30 daha fazlasına ulaştığını belirtti.

  1. SushiSwap

Kısa isim: SUSHI

Mayıs ayının ortalarından bu yana düşüş: ~%65

Olumlu gelişmeler: Dorman ITrust Capital’in SUSHI için yatırımlara izin verdiğini hatırlattı ve geleneksel finansal planlama şirketleriyle dijital varlıklar arasında daha fazla işbirliği beklediğini söyledi.

  1. FTX token

Kısa isim: FTT

Mayıs ayının ortalarından bu yana düşüş: ~%56

Olumlu gelişmeler: FTT MLB’nin resmi kripto para sponsoru oldu. Bu anlaşma FTT için son 3 ayda spor takımlarıyla yaptığı üçüncü işbirliği oldu.

  1. Uniswap

Kısa isim: UNI

Mayıs ayının ortalarından bu yana düşüş: ~60%

Olumlu gelişmeler: Dorman’a göre DeFi sektörü çok yetenekli isimleri bünyesine katmaya başladı. UniSwap Labs, Blackrock’ta Aladdin üzerinde çalışan Mary Catherine-Lader’ı COO olarak işe almıştı.

  1. Nexus Mutual Token

Kısa isim: NXM

Mayıs ayının ortalarından bu yana düşüş: ~52%

Olumlu gelişmeler: ITrust.finance NXM için vault staking işlemlerini başlattı. Dorman’a göre bu durum NXM için boğa lehine bir gelişme olabilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar