Uzmanların Shiba Inu (SHIB) İçin Fiyat Tahminleri ve Analizleri

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Dogecoin muadillerinden biri olarak bilinen Shiba Inu, kısmen de olsa bir şaka olarak piyasaya çıkmıştı ancak artık bu şaka özelliğinden eser kalmadı.

blank

FXStreet’teki analizcilere göre, Ethereum tabanlı bir şaka coini olan SHIB’in fiyatı, kripto para piyasalarının toparlanmaya başlamasıyla beraber yakında iki katına çıkabilir: “Neredeyse iki haftadır süren yatay seyre rağmen, SHIB kararsızlık aşamasını aştı ve en alt seviyesinden %55 değer kazanarak boğa lehine çalışmaya başladı.”

blank

Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili SNL hezimetinden iki gün sonra Binance’ta listelenen SHIB, bununla birlikte fiyatında büyük yükselişler kaydetmişti.

Şu Anki Fiyat Ne?

Bu yazının yazıldığı anlarda SHIB fiyatları 0.000007695 seviyelerinde bulunuyor ve piyasa değeri olarak da yaklaşık 3 milyar dolarlık bir değere sahip.

SHIB için Gelecekte Neler Gözüküyor?

Shiba Inu’nun geleceği belirsiz olsa da uzmanlardan bazıları olumlu yorumlarda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Daily Express tarafından bildirilen habere göre, bazı analizciler Shiba Inu fiyatlarının 1 dolara çıkabileceğini düşünüyor ancak bunun gerçekleşeceği tarih konusunda bir netlik bulunmuyor.

FXStreet’in raporuna göre: “SHIB üzerindeki artan ilgi sürmeye devam ederse fiyatlara paralel bir kanal çizilip SHIB için muhtemel fiyat tahminleri yapılabilir.

Token Bay Capital’in kurucusu ve yönetici ortaklarından Lucy Gazmararian, şaka coinlerinin, birçok isim tarafından bir tür moda olarak tanımlanmasına rağmen, bu coinlerin altındaki temelin aslında oldukça devrimsel olduğunu söyledi: “Bugün, kripto paraların yükselişleriyle beraber, bir grup anonim insanın finansal bir demokratikleşme deneyi gerçekleştirdiğine şahit oluyoruz ve Shiba Inu da buna en güzel örneklerden biri. Büyüyen bir ekosistemin parçası olan katılımcılar, ortak bir amaç, vizyon ve azim ile birleştiğinde ağlar yükselmeye devam eder, bu ağ daha sonra giderek daha değerli hale gelir ve bu durum da Shiba tokeninin fiyatlarına yansıyacak.

Bazı Uzmanlar SHIB için Dikkatli Olunmasını Tavsiye Ediyor

Bazı uzmanlar ise bu konuda daha dikkatli davranıyor. deVere Group CEO’su Nigel Green bu durumu şöyle değerlendirdi: “Tam olarak denenmemiş kripto paralara yatırım yapmadan önce çok çok dikkatli olunmalı. Son teknoloji üzerinden çalışan ve sınırlı arzı sayesinde aynı altında olduğu gibi bir nadirliğe ve daha birçok avantaja sahip olan Bitcoin gibi kripto paralar ile ne olduğu bilinmeyen ve doğası gereği herhangi bir değeri olamayacak dijital tokenler arasında büyük bir fark bulunuyor.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dogecoin (DOGE) Furyası Nihayet Sona mı Erdi?

Heyecan verici yükselişlerin ardından sonunda düşüş gerçekleşti. Dogecoin furyasının sonunun mutlu bir şekilde olmayacağı aslında pek çok kişi tarafından...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend