VeChain (VET), THETA ve Tron (TRX) Fiyat Analizi – 24 Mayıs

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

VeChain’in teknik göstergeleri önümüzdeki zaman diliminde bazı ek kayıplara işaret ediyor olabilir. THETA, çabuk toparlanabilmesi için 7.34 doların üstündeki bölgeyi tekrardan ele geçirmesi gerekiyor. Son olarak Tron ise 0.0622 dolardaki desteğinde dengesini bulabilir.

blank

VeChain [VET]

blank

blank

VeChain 0.096 dolardaki desteğinden tekrar bir sıçrama yapmayı başaramadı ve 4 saatlik grafiğinde tekrardan bir çöküş yaşadı. 0.0856 dolar seviyelerinde kısmi de olsa bir savunma hattı oluşsa da VET’in teknik göstergeleri boğa lehine sinyaller vermiyor. Chaikin Money Flow (CMF) değerine göre VET piyasasından güçlü sermaye çıkışları gerçekleşirken, fiyatlar önümüzdeki seanslarda dengesini bulmakta zorlanabilir. Tek iyimser tablo ise aşırı satış bölgesinde bulunarak bir değişim işareti veren RSI değerinde olabilir. Bu senaryoda bile RSI değeri muhtemelen 45’in altında kalacaktır.

Eğer hacimler yükselmeye başlarsa, 0.096 doların üstüne bir atak gerçekleşebilir. VET bu desteğe tutunabilirse önümüzdeki günlerde tablo belki iyilebilir.

THETA

blank

THETA, satıcıların tekrardan piyasayı ele geçirmeleri nedeniyle 6.46 dolardaki bölgeyi sadece kısa bir süreliğine tutabildi. 5.4 dolar civarında başka bir destek noktası bulunuyor ve THETA fiyatları buradan bir sıçrama yapmayı başarırsa tablo iyimserleşebilir. 7.34 doların ve 20-SMA (kırmızı) değerinin üstüne yapılabilecek bir atakta ise THETA diğer altcoinlere göre daha hızlı bir toparlanma yaşayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Diğer taraftan, ayı lehine bir senaryoda ise 3.93 dolar ve 2.53 dolardaki destek noktaları belirginleşebilir. OBV’nin dalgalı hareketleri de alış baskılarıyla satış baskılarının birbirini takip ettiğini gösteriyor ancak genel kripto para piyasalarındaki ayı lehine tablo nedeniyle satıcıların galip gelmesi daha olası görülüyor.

Tron [TRX]

blank

19 Mayıs’ta yaşanan satış dalgasında, Tron fiyatlarında gözlenen bir mum fitili, en son Mart ayında gözlenen 0.050 dolara dokunmuştu. 22 Mayıs’taki ani alış periyodunda TRX %20’nin üzerinde değer kazansa da 0.09626 ve 20-SMA (kırmızı) değerini aşmayı başaramadı ve fiyatlar %30 azalarak bu yazının yazıldığı anlardaki seviye olan 0.6271 dolara kadar düştü. 0.0622 dolardaki destek noktasında belirli bir süre yatay seyir izlenebilir ve piyasalarda yaşanabilecek bir trend değişimi durumunda ise 20-SMA değerine kadar artış yaşanabilir. Satış dalgasının harareti dindirilemezse kayıplar 0.050 dolara kadar sürebilir.

ADX’in gösterdiği 60 değeri sıkıntılı piyasa koşullarına işaret etti. Ancak bunun aksi yönde, RSI değeri aşırı satış bölgesine hareket etti ve bu bölgenin üstüne bir çıkış durumu bir olasılık haline geldi. Böyle bir senaryoda TRX, kayıplarının bir kısmını telafi edebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dogecoin (DOGE) Furyası Nihayet Sona mı Erdi?

Heyecan verici yükselişlerin ardından sonunda düşüş gerçekleşti. Dogecoin furyasının sonunun mutlu bir şekilde olmayacağı aslında pek çok kişi tarafından...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend