1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

VeChain (VET), THETA ve Tron (TRX) Fiyat Analizi – 24 Mayıs

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

VeChain’in teknik göstergeleri önümüzdeki zaman diliminde bazı ek kayıplara işaret ediyor olabilir. THETA, çabuk toparlanabilmesi için 7.34 doların üstündeki bölgeyi tekrardan ele geçirmesi gerekiyor. Son olarak Tron ise 0.0622 dolardaki desteğinde dengesini bulabilir.

Binance indirim kodu

VeChain [VET]

Binance indirim kodu

VeChain 0.096 dolardaki desteğinden tekrar bir sıçrama yapmayı başaramadı ve 4 saatlik grafiğinde tekrardan bir çöküş yaşadı. 0.0856 dolar seviyelerinde kısmi de olsa bir savunma hattı oluşsa da VET’in teknik göstergeleri boğa lehine sinyaller vermiyor. Chaikin Money Flow (CMF) değerine göre VET piyasasından güçlü sermaye çıkışları gerçekleşirken, fiyatlar önümüzdeki seanslarda dengesini bulmakta zorlanabilir. Tek iyimser tablo ise aşırı satış bölgesinde bulunarak bir değişim işareti veren RSI değerinde olabilir. Bu senaryoda bile RSI değeri muhtemelen 45’in altında kalacaktır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Eğer hacimler yükselmeye başlarsa, 0.096 doların üstüne bir atak gerçekleşebilir. VET bu desteğe tutunabilirse önümüzdeki günlerde tablo belki iyilebilir.

THETA

blank

THETA, satıcıların tekrardan piyasayı ele geçirmeleri nedeniyle 6.46 dolardaki bölgeyi sadece kısa bir süreliğine tutabildi. 5.4 dolar civarında başka bir destek noktası bulunuyor ve THETA fiyatları buradan bir sıçrama yapmayı başarırsa tablo iyimserleşebilir. 7.34 doların ve 20-SMA (kırmızı) değerinin üstüne yapılabilecek bir atakta ise THETA diğer altcoinlere göre daha hızlı bir toparlanma yaşayabilir.

Diğer taraftan, ayı lehine bir senaryoda ise 3.93 dolar ve 2.53 dolardaki destek noktaları belirginleşebilir. OBV’nin dalgalı hareketleri de alış baskılarıyla satış baskılarının birbirini takip ettiğini gösteriyor ancak genel kripto para piyasalarındaki ayı lehine tablo nedeniyle satıcıların galip gelmesi daha olası görülüyor.

Tron [TRX]

blank

19 Mayıs’ta yaşanan satış dalgasında, Tron fiyatlarında gözlenen bir mum fitili, en son Mart ayında gözlenen 0.050 dolara dokunmuştu. 22 Mayıs’taki ani alış periyodunda TRX %20’nin üzerinde değer kazansa da 0.09626 ve 20-SMA (kırmızı) değerini aşmayı başaramadı ve fiyatlar %30 azalarak bu yazının yazıldığı anlardaki seviye olan 0.6271 dolara kadar düştü. 0.0622 dolardaki destek noktasında belirli bir süre yatay seyir izlenebilir ve piyasalarda yaşanabilecek bir trend değişimi durumunda ise 20-SMA değerine kadar artış yaşanabilir. Satış dalgasının harareti dindirilemezse kayıplar 0.050 dolara kadar sürebilir.

İlgili Haber:  Polkadot (DOT) Tron (TRX) ve VeChain (VET) Fiyat Analizi - Analiste Göre Kritik Destek ve Direnç Noktaları

ADX’in gösterdiği 60 değeri sıkıntılı piyasa koşullarına işaret etti. Ancak bunun aksi yönde, RSI değeri aşırı satış bölgesine hareket etti ve bu bölgenin üstüne bir çıkış durumu bir olasılık haline geldi. Böyle bir senaryoda TRX, kayıplarının bir kısmını telafi edebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar