10 Ağustos 2022, Çarşamba
28.6 C
İstanbul

WeWork, Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Emlak şirketi WeWork, hizmetleri için Bitcoin ve diğer kripto paralarda ödeme kabul etmeye başlıyor. Şirket, aldığı kriptoyu bilançosunda tutacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Emlak şirketi WeWork, kripto ödeme hizmeti BitPay aracılığıyla Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başladı.
  • Şirket, alınan herhangi bir Bitcoin’i itibari para birimine dönüştürmek yerine kripto olarak elinde tutmayı planlıyor.
  • Geçtiğimiz hafta doğrudan listeleme yoluyla halka açılan Coinbase, WeWork sisteminde kripto parayı kullanan ilk şirket olacağını duyurdu.

Emlak şirketi WeWork, kripto ödeme sağlayıcısı BitPay aracılığıyla Bitcoin ve diğer kripto paralarda ödeme kabul etmeye başladığı açıkladı. Basın açıklamasına göre, müşterilerin ortak çalışma alanları veya sabit ofisler için kripto para ile ödeme yapmasına izin verilecek.

Binance indirim kodu

İlk Müşteri: Kripto Para Borsası Coinbase

Kripto borsası Coinbase, WeWork üyeliği için ödeme yapacak ilk müşteri olduğunu açıkladı. Borsa, geçen hafta doğrudan listeleme yoluyla halka açıldı ve geçici olarak 100 milyar Dolarlık bir değere ulaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

WeWork, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer kripto paraları kabul edeceğini belirtti. Kısa süre önce Bitcoin’deki ürünleri için ödeme kabul edeceğini açıklayan elektrikli otomobil üreticisi Tesla gibi WeWork de kripto ödemelerini itibari para birimlerine çevirmek yerine kripto para olarak bilançosunda tutmayı planlıyor.

Kripto Para, Geleceğin Çalışma Biçiminin Merkezinde Yer Alıyor

WeWork başkanı Marcelo Claure, “Geleceğin çalışma biçimlerini düşündüğümüzde, kripto paranın, bu konuda merkezde olması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

Son haftalarda birçok başka şirket de BitPay entegrasyonlarını duyurdu. Bunlar arasında Nashville’de bir otel olan The Bobby Hotel ve Amerika’nın en eski şarap dükkanı Acker gibi ilgi çekici şirketler yer alıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar