2 Aralık 2022, Cuma
11.9 C
İstanbul

Wicked Cranium NFT Satışlarında İki Günde 4 Milyon Dolarlık Gelir Elde Edildi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Wicked Cranium NFT satışlarında iki günde elde edilen toplam gelir 4 milyon Doları aştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Algoritmik olarak oluşturulmuş tokenlere bağlı yeni bir NFT koleksiyonu olan Wicked Cranium, bu hafta başında piyasaya sürüldü.
  • NFT satışlarından elde edilen gelir yalnızca iki günde 4 milyon Doları aştı.
  • Haftanın en sıcak NFT koleksiyonu ise Bored Ape Yacht Club serisi olmaya devam ediyor.

Wicked Cranium adlı yeni bir NFT koleksiyonu, yalnızca iki günde 4 milyon Doların üzerinde gelir elde etti. Bu, koleksiyonu OpenSea’nin dijital pazarındaki bu haftanın en popüler ikinci serisi haline getirdi.

Binance indirim kodu

Wicker Cranium NFT Koleksiyonu Nedir?

Wicked Cranium NFT koleksiyonu, CryptoPunks’ın her biri birbirinden farklı ve algoritmik olarak oluşturulmuş küçük portrelerine benzer. Wicked Cranium’da da bazı ögeler daha nadir ve daha değerlidir. Wicked Cranium NFT koleksiyonunda toplam 10.762 farklı token olduğu belirtiliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NFT’ler, internetteki çok çeşitli dosyalara eklenebilen ve blockchain alanından bir “mülkiyet kanıtı” olarak işlem görebilen kriptografik tokenlerdir.

NFT Piyasasında Düşüş Yaşanıyor

Ancak şu anda en popüler NFT koleksiyonu CryptoPunks’ın varisi; Bored Ape Yacht Club adlı bir koleksiyon olarak görülüyor. Bu koleksiyonda da benzer şekilde, algoritmik olarak oluşturulmuş sınırlı sayıda portre satışa sunuluyor. Bu ayın başlarında, bir Bored Ape tokeni 49.9 Ethereum’a (o sırada 130.000 Dolar değerinde) satıldı.

Ara sıra gerçekleşen yüksek fiyatlı NFT satışlarına rağmen; piyasadaki işlem hacimleri son aylarda ciddi bir düşüş yaşandı. Nonfungible.com verilerine göre; NFT’ler arasındaki işlemler, Nisan ayında haftada yaklaşık 48.000 seviyesi ile zirveye ulaşmıştı. Ancak bu rakam geçtiğimiz hafta özelinde 24.000’e kadar geriledi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar