5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Beyzbol Efsanesi Willie Mays, Kendi NFT Koleksiyonunu Satışa Çıkardı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Beyzbol ikonu Willie Mays, hayatından ve kariyerinden çeşitli izler taşıyan NFT koleksiyonunu yayınlamak için Costacos Collection ile işbirliği yaptı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Willie Mays’in NFT satışı 24 Ekim’de Nifty Gateway’de başlayacak.
  • Gelirleri ise “Say Hey Vakfı”na bağışlanacak.

Beyzbol efsanesi Willie Mays, hayatından ve kariyerinden çeşitli izler taşıyan NFT koleksiyonunu yayınlamak için Costacos Collection ile işbirliği yaptı.

Binance indirim kodu

NFT Koleksiyonu, Nifty Gateway’de Satışa Çıkıyor

NFT platformu Nifty Gateway’de yayınlanacak koleksiyon, ünlü sporcunun Negro American League’de oynamasından 1951’de New York Giants ile Yılın Çaylağı ünvanını kazanmasına kadar hayatından ve kariyerinden çeşitli önemli anları içeriyor. NFT koleksiyonunun lansmanı 24 Ekim’de yapılacak. Bu ayrıca, Mays’in 90. doğum günü kutlaması ile de eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Spor sanatçısı John Costacos tarafından kurulan Costacos Collection, blockchain tabanlı dijital sanat eserleri yaratmak için sporcular ve vakıfları ile ortak çalışıyor.

NFT Satışından Elde Edilen Gelir Bağışlanacak

Costacos Collection, NFT satışından elde edilen tüm gelirin, Alabama’da bir beyzbol akademisi kurmak ve Mays’in Birmingham Black Barons için oynadığı tarihi Rickwood sahasını restore etmek için Say Hey Vakfı’na bağışlanacağını söyledi.

Mays konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, “Beni destekleyen ve yolumu bulmama yardım eden insanları asla unutmadım. Her çocuğun benim sahip olduğum şansa sahip olmasını istiyorum ve bu NFT satışı da bana, bunu yapmanın bir yolunu sunuyor.” ifadelerini kullandı.

Willie Mays’in NFT koleksiyonu 24 Ekim tarihinde popüler NFT pazar yeri Nifty Gateway’de satışa çıkarılacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar