2 Aralık 2022, Cuma
11 C
İstanbul

XRP Adres Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Spark airdrop öncesinde XRP adres sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Spark airdrop öncesinde yükselen XRP adresleri son derece dikkat çekiyor.
  • Flare Network, XRP kullanıcılarının ücretsiz Spark tokenleri ile nasıl kredi alacağını belirlemek için XRP blockchainin bir fotoğrafını çekecek.
  • Flare, Spark’ı önümüzdeki yılın ilk yarısında dağıtmayı planlıyor.

XRP balinalarının sayısı, Spark (FLR) airdropuna giden yolda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Airdrop etkinliği kapsamında, belirli borsalarda ve cüzdanlarda para tutan tüm XRP sahiplerine ücretsiz Spark tokenleri verilecek.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

10 Milyondan Fazla XRP Tutan Adreslerin Sayısı 339’a Yükseldi

Santiment kripto metrikleri sitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, toplamda 10 milyondan fazla token (yaklaşık 5.67 milyon Dolar) tutan XRP cüzdanlarının sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 339’a yükseldi.

Santiment tarafından bugün konu ile ilgili atılan tweette, “Bu istatistikler, söz konusu en fazla XRP’ye sahip olan sınıf için son derece umut verici görünüyor.” ifadeleri yer aldı.

Flare Network’ün bir pazarlama girişimi olan Spark Airdrop, Coinbase, Binance ve Kraken gibi borsalarda veya Ballet, Exodus ve Ledger gibi katılımcı cüzdanlarda para depolayan tüm XRP sahiplerine ücretsiz $ SPARK tokenleri sağlayacak.

12 Aralık’ta Flare, tokenleri kimin kazanacağını belirlemek için XRP blockchainin anlık görüntüsünü alacak. Borsalar, müşterileri adına fonları talep edecek. XRP’yi kendi cüzdanlarında tutanların 11 Haziran 2021’e kadar Flare’ye talepte bulunmaları gerekiyor.

Flare, Hesaplamayı Nasıl Yapacak?

Flare, uygun cüzdanların her birine kaç Spark token kredi vereceğini hesaplamak için; uygun cüzdanların tuttuğu XRP token sayısını toplam XRP token sayısına bölecek.

Sonrasında ise paydadan, Ripple’a ait XRP sayısı ve katılımcı olmayan borsalarda tutulan XRP adeti çıkarılacak. Son rakama ulaşmak için ise Flare bu hesaplamanın toplamını 45 milyar ile çarpacak.

İlgili Haber:  İran, Bitcoin Madenciliğini Yasakladı: İşte Nedeni

Spark, blockchainlerin diğer blockchainlerle güvenilir bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olan akıllı sözleşme platformu Flare’nin yerel tokenidir. Flare, Flare Network yayına girdiğinde tokenleri dağıtacak. Bunun için kullanıcıların, 2021 yılının ilk yarısını beklemeleri gerekecek.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar