2 Aralık 2022, Cuma
11.7 C
İstanbul

XRP Fiyatı %6 Arttı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Kripto para birimleri için dalgalı bir haftanın ardından XRP’nin fiyatı bir kez daha 0.50 Doların üzerine çıktı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • XRP’nin fiyatı bugün, %5.91 artışla 0.56 Dolara ulaştı.
  • XRP fiyatı, geçen hafta 0.36 Dolar seviyesindeydi. Yaşadığı %52 artış onu, Stellar ve Horizen’den sonra haftanın en iyi performans gösteren üçüncü kripto para birimi haline getirdi.
  • Bu arada, Bitcoin de %1.50 artarak bugün 17.189 Dolara ulaştı. Ethereum ise %1.48 artışla 519 Dolara yükseldi.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 25.48 milyar Dolarlık piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin fiyatı, düne göre %5.91 artış yaşadı ve 0.56 Dolara ulaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Stellar ve Horizen’le Birlikte Bu Haftanın En Başarılı Kripto Para Birimi XRP

XRP’nin fiyatı, geçen haftaki 0.36 ABD Doları seviyesine göre %52 artarak Stellar ve Horizen’den sonra haftanın en iyi performans gösteren üçüncü kripto para birimi haline geldi. Önceki hafta XRP, diğer tüm büyük kripto para birimleri gibi artış yaşamıştı.

XRP, 2018’den bu yana ilk kez 0.50 Doları geçti. O zamandan beri kripto para biriminde pek çok iniş – çıkış yaşandı.

24 Kasım’da yaklaşık 1 Dolara ulaştıktan sonra XRP’nin fiyatı ertesi gün %20 düşüş yaşadı. Kripto para biriminin aşağı yönlü hareketi 26 Kasım’a kadar devam etti. O esnada 0.50 Doların altına kadar düşen XRP, tekrardan bu seviyenin üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin Hafta Ortalamasında Düşüş Kaydedildi

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ise son 24 saatte %1.50 artarak 17.189 Dolara yükseldi. Genel olarak ise Bitcoin’in fiyatı bu hafta %7.68 düşüş yaşadı.

İlgili Haber:  Yeni Dogecoin mi? Ethereum Classic Fiyatı Rekor Seviyeye Yükseldi

En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum ise haftalık olarak %1.36 artış kaydetti ve 519 Dolara yükseldi.

Kripto para piyasası bu hafta geneli dalgalı geçmesine rağmen biraz toparlanmayı başardı. Toplam piyasa değeri, son 24 saatte %2.58 arttı ve 513.82 milyar Doları gördü.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar