29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

XRP Fiyatı Nihayet 1.40 Doları Aştı! Analiste Göre Yükseliş Devam Ederse Bu Seviye Görülebilir!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

XRP fiyatı geçtiğimiz gün %8 artış göstererek 1.4 dolara dokundu. Ripple ekosisteminin kendi tokeni olan XRP bu yazının yazıldığı anlarda 1.39 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre en büyük kripto paralar sıralamasında ilk 10’daki altcoinler içerisinde en iyi ikinci performansı gösteriyor.

Binance indirim kodu

XRP Fiyatı Ağustos Ayı Zirvesine Çıktı

Ripple fiyatı, bugün bir sıçrama yaparak 1.40 doları aştı ve bununla birlikte nihayet Ağustos ayı zirvesi olan 1.36 doları geçti. Ağustos ayı ortalarında 1.36 doları gören coin bu gelişmenin ardından simetrik bir üçgen içerisinde düşüş trendine girmişti.

Binance indirim kodu

Bu simetrik üçgen Eylül ayında XRP fiyatının yükselen bir fiyat kanalı içerisinde tırmanışa geçmesiyle beraber nihayet kırıldı. Hafta sonunda, 2018 yılı Şubat ayı seviyesi olan 1.25 dolardan bir destek bulan XRP, buradan bir sıçrama yaptı ve 1.3 doları aştı. Yükselişine devam eden coin bunun ardından 1.36 dolar olan Ağustos ayı rekorunu da geçmiş oldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

XRP’nin Fiyatı Bir Aylık Zaman Diliminde %84.51 Arttı

Kripto para analizcisi Ali Martinez, daha önce yaptığı tahmininde, XRP’nin ağ büyümesinin yakında fiyatlara da yansıyarak boğa lehine bir çıkış dalgasına neden olabileceğini söylemişti. Ali Martinez, yaptığı açıklamalarında şöyle demişti: “XRP fiyatı bir yükselişe daha hazır olabilir! Ağ büyümesi, zaman içerisindeki kullanıcı adaptasyonundaki  yükselişi temsil ettiğinden aynı zamanda en doğru fiyat gelişimi habercilerinden de birini oluşturuyor. XRP ağındaki büyüme, yakında fiyatlara yansıyarak boğa lehine bir atak ile sonuçlanabilir.”

Ali Martinez’in tahmininden bir süre sonra, takma ad kullanan kripto para analizcisi Altcoin Sherpa, XRP fiyat grafiklerinin iştah acıcı göründüğünü söylemiş ve bunun ardından altcoinin yükseliş trendinin sürmesi haline 1.65 dolar seviyesinin görülebileceğini tahmin etmişti.

İlgili Haber:  XRP Fiyatı %20 Düştü; Büyük Pazar Artışı Tersine Döndü

XRP’nin bir haftalık sosyal dominans oranı %205.4 seviyesinde bulunuyor. Analizcilere göre bu veri yatırımcıların iyimser olduğuna işaret ediyor. Ancak analizciler, negatif bir fiyat hareketi durumunda fiyatın ilk olarak 1.31 dolara, bunun ardından ise coinin haftalık dip seviyesi olan 1.06 dolara kadar düşme ihtimali olduğunu da belirtiyorlar.

Ripple ile SEC arasındaki davanın XRP fiyatının bu denli volatil hareket etmesine yol açtığı biliniyor. Son günlerde Ripple piyasasında yoğun bir şekilde balina hareketleri yaşanmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend