2 Aralık 2022, Cuma
11 C
İstanbul

XRP Geçtiğimiz Hafta %66 Artış Yaşadı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

XRP’nin fiyatı gece yarısı 0.49 Doları gördü, öğle saatlerinde ise 0.42 Dolara geriledi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • XRP’nin fiyatı gece yarısı civarında 0.49 Dolara ulaştı.
  • Geçen haftasonundan bu yana, XRP’nin fiyatı %66.40 artarak onu haftanın en iyi performans gösteren kripto para birimi haline getirdi.
  • Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para biriminin fiyatı, daha sonrasında ise 0.42 Dolara geriledi.

XRP’nin fiyatı bugün Temmuz 2019’dan bu yana en yüksek seviyesi olan 0.49 Dolara ulaştı. Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para biriminin fiyatı daha sonrasında ise 0.42 Dolara kadar düştü; bu, dünkü 0.33 Dolar değeri göz önüne alınırsa oldukça büyük bir artış.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

XRP’nin fiyatı gece yarısı civarında 0.49 Dolara ulaştı. CoinMarketCap metrik sitesine göre ise Temmuz 2019’daki rekorunu geçemedi. Bugün 0.4919 Dolar olan fiyat Temmuz 2019’da 0.4939 Dolara ulaşmıştı.

XRP, rekora çok yaklaştığı dakikaların ardından, yaklaşık iki saat içerisinde, 0.42 Dolara geriledi.

XRP, Haftanın En İyi Performans Gösteren Kripto Para Birimi Oldu

Tüccarlar, sonrasında XRP’yi yeniden canlandırmayı denediler; muhtemelen hala adrenalin seviyesi yüksek ve tüccarlar umut dolu. Ancak kripto para biriminin fiyatı 0.42 Dolar seviyesinde dalgalanmaya devam ediyor.

Geçen haftasonundan bu yana, XRP’nin fiyatı %66.40 artış yaşadı ve bu yükseliş, onu, haftanın en iyi performans gösteren kripto para birimi haline getirdi.

Bu arada, küresel ölçekteki toplam kripto piyasası değeri ise %0.15 düşüş yaşadı ve 529.5 milyar Dolardan 528.7 milyar Dolara geriledi.

Bitcoin Fiyatı Gerilerken Ethereum Nispeten İyi Bir İş Çıkardı

Bitcoin’in fiyatı ise 18.571 Dolardan 17.952 Dolara geriledi ve son 24 saatte %3.45 düşüş kaydetti. Ethereum nispeten iyi iş çıkardı: %3.15 artış yaşayan kripto para birimi fiyatını 527 Dolardan 543 Dolara yükseltti.

İlgili Haber:  Kripto Bankası Avanti, Finansman Turunda 37 Milyon Dolar Topladı

San Francisco merkezli kâr amacı gütmeyen Ripple firması tarafından geliştirilen XRP, ödeme kurumları tarafından tercih edilen bir kripto para birimidir. Kurumlar XRP’yi, genel olarak, gerçek zamanlı ödemeler ve daha uygun maliyetlerle bankalar arası para taşımak için kullanır.

 

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar