26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

XRP İçin Yeni Bir Artış Söz Konusu Olabilir mi? “Önümüzdeki Haftalarda XRP Fiyatı…”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitboy Crypto’dan analizci Ben Armstrong’a göre XRP, kripto para analizcilerinin ve yatırımcılarının XRP için boğa lehine dönmesiyle beraber temel bir büyüme işareti veriyor.

Binance indirim kodu

Uzmana göre XRP için, piyasada büyük fiyat artışları yaşamasının ardından, %300’lük bir pump olayı yaşanabilir.

Binance indirim kodu

Ripple Savunma Fonu

Geçtiğimiz hafta ilk borsa çıkışını yapan bir proof of stake projesi olan Lithosphere, Ripple’a büyük bir yardımda bulundu. Seattle merkezli şirket, Ripple’ın savunma fonuna, SEC ile arasındaki davada yardımcı olabilmesi için 5 milyon dolarlık bir bağış yaptı. Lithosphere’in kurucuları olan KaJ Labs, yayınladıkları basın bildirisinde şöyle dedi: “Ripple Labs, XRP kripto parası ile hızlı ve düşük maliyetli değer transferini mümkün kılacak bir ağ yarattı. XRP’nin açtığı yol, Lithosphere gibi yenilikçi projelerin de önünü açtı.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP Yeni Bir Ortaklık Kurdu

Ripple, geçtiğimiz günlerde attığı Tweet’iyle, sürpriz bir şekilde Güney Koreli para gönderme şirketi Global Money Express ile yeni bir işbirliği başlattığını duyurdu. SBI Ripple Asia aracılığıyle gerçekleştirilecek olan işbirliği ile birlikte, dünyanın en büyük onuncu ekonomisi olan Güney Kore ile, çok yüksek miktarlarda büyüme kaydeden Tayland arasında para transferleri kolaylaşacak: “XRP işlemlerinin bir yıl içerisinde %130 kadar büyümesi ile birlikte Asya Pasifik bölgesi bu yıl mükemmel bir büyüme kaydetti. Büyüme yalnızca düşük maliyetli işlemler nedeniyle de olmadı. Para ödeme şirketleri arasında öne çıkan ismin XRP olmasının nedenlerinden biri de Ripple’ın sağladığı hızdı. Bu hız her zaman teknolojinin benimsenmesindeki ana etken olmuştur.”

Analizci: “Potansiyel Bir Yüzde 300’lük Ralli”

Armstrong’un aktardığına göre, FXStreet analizcilerinden Akash Girimath, XRP fiyatının bu boğa koşusunda %300’lük bir artış yaşayabileceğini iddia ediyor.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Solana (SOL) ve EOS Fiyat Analizi - 29 Ağustos

Analizci ayrıca Bitcoin’in Temmuz ayı ortalarında boğa koşusuna tekrar başladığını ve bu zamandan bu yana da aynı şekilde yükselişine devam ettiğini hatırlattı. Bitcoin fiyatı 200 günlük hareket ortalamasını kırmasının ardından %59’luk bir ralli yaşamıştı. Bu hareketlenme, sağlıklı geri çekilmeler ve yatay seyirler ile desteklendiğinden oldukça stabil devam etmişti. Analizciye göre Bitcoin’in bu hareketlenmesi XRP için de oldukça boğa lehine bir bölgeye geçişe işaret ediyor olabilir. Bitcoin’in ralli yaşadığı zaman diliminde XRP fiyatı %63’lük bir yükseliş göstermişti.

Bununla birlikte analizci, balinaların yüklü bir şekilde XRP satın aldığını da iddia etti. Bu hafta XRP’nin alım hacmi Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar