4 Temmuz 2022, Pazartesi
20.3 C
İstanbul

XRP, Litecoin (LTC), Tron (TRX) – Altcoin Fiyat Analizi – 30 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bu yazının yazıldığı anlarda genel kripto para piyasası toplam piyasa değeri olarak sağlam bir çıkış yapmışa benziyor. Bunun sonucunda Litecoin ve Tron gibi birçok altcoin grafiğinde yükseliş yaşadı. Buna rağmen XRP ise değer olarak kademeli bir düşüş sergiliyor.

Binance indirim kodu

XRP, Litecoin ve Tron 27 Ekim tarihinde trendlerinde bir geri dönüş yaşamıştı. Şu sıralar ise ayı momentumunun azalmasıyla beraber bir toparlanma süreci geçiriliyor. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP

blank

10 Ekim tarihinden bu yana Ripple’ın XRP tokeni, alçalan tepeler sergilemesi ile birlikte iki paralel çizgi arasında bir düşüş trendinde seyretti. Altcoin fiyatı 27 Ekim tarihinde 4 haftalık dip noktası olan 0.9483 dolara kadar geriledi. Bu tarihten itibaren ise alıcıların momentum kazanmasıyla birlikte XRP, paralel çizgileri arasına geri döndü.

Analiste göre XRP fiyatı için teknik göstergeler kısa vadede ayı momentumunda bir gevşemeye işaret etti. Analist, 1.0443 dolarda bir destek noktası bulunduğunu düşünüyor. XRP fiyatı haftalık görünümünde %3’lük bir düşüş kaydetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.0613 dolardan işlem gördü.

Litecoin (LTC)

blank

Analiste göre, paralel bir yükselen kanal içerisinde hareket eden LTC fiyatı son 1 aydır boğa lehine bir görünüm sergiliyor. Bu durum, aylık olarak %32.61’lik yükselişe işaret eden altcoin grafiğinde de gözlendi. Ancak LTC, 27 Ekim tarihinde son iki haftanın en düşük seviyesine gerileyerek bu trendinden kısa bir süreliğine uzaklaştı.

Bununla birlikte analiste göre boğalar tekrar kendisine gösterdi ve 177 dolarda bir destek noktası oluşturdu. Analiste göre boğaların bu destek noktasındaki baskısını sürdürememesi durumunda ayılar bu destek noktasını 169.5 dolara kadar itebilir. Altcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatteki %2’lik yükselişi ile beraber 190.3 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Ethereum Classic (ETC), SAND - Altcoin Fiyat Analizi - 21 Kasım

Tron (TRX)

blank

TRX, son 24 saatteki %1.08’lik yükselişi ile beraber bu yazının yazıldığı anlarda 0.0965 dolardan işlem gördü. Son bir aydır bir yükseliş trendi içerisinde hareket eden altcoin, trend çizgisinde de yüksek tepeler sergiledi. Bununla birlikte analiste göre TRX ayıları, uyguladıkları sürekli baskı ile birlikte 0.08681 dolarda bir destek noktası oluşturdu.

TRX fiyatı 27 Ekim’de yaşadığı düşüş ile birlikte son 1 ayın en düşük seviyesine kadar gerilemişti. Son 24 saatte ise boğaların güçlerini göstermesi ile birlikte fiyat yükseliş yaşadı. Analiste göre altcoine ait teknik veriler, kısa vadede artan bir alış baskısına işaret etti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar